Breath of the Wild tüm zamanların en iyi oyunlarından biridir, ancak birlikte oynayabilseydiniz daha iyi olmaz mıydı? Ve hayır, Linked Together’dan bahsetmiyoruz, gerçek bölünmüş ekran çok oyunculu oyundan bahsediyoruz.

Bir modder sayesinde, bir arkadaşınızla Breath of the Wild oynama hayali artık gerçek oldu.

İlk tespit edilen Eurogamertarafından geliştirilen yeni bir mod Kirbymimi Breath of the Wild dünyasına bölünmüş ekran oynanışı sunuyor. Mod, 29 Temmuz Cuma günü beta formunda yayınlanacak.

8 dakikadan fazla bölünmüş ekran Breath of the Wild oynanışını şurada izleyebilirsiniz: Youtube, Hyrule Kalesi’ni keşfeden, düşmanlarla savaşan ve sonunda son patronu ele geçiren Bağlantı çiftini gösterir. İki Bağlantı birbirine zarar bile verebilir! Tabii ki, Breath of the Wild’ın bu versiyonu Nintendo’nun resmi donanımında çalışmıyor, bu yüzden Switch’te bir arkadaşınızla Hyrule’un etrafında dolanmayı beklemeyin.

2021’in sonlarında, içerik yaratıcısı PointCrow, çalışan bir Breath of the Wild çok oyunculu modunu oluşturan ilk kişiye 10.000 $ ödül teklif etti. Bununla birlikte, ödülün, Kirbymimi’nin modunda olmayan, mod için 1 ila 2 hafta arası PointCrow’a özel erişim verilmesi de dahil olmak üzere bir takım katı gereksinimleri vardı.

Nier: Zelda’da Otomatlar: Vahşi Dönüşüm Modunun Nefesi

Breath of the Wild için mod oluşturma topluluğu, oyunun 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana temelde aktif olmuştur. En sevdiğimiz modlardan bazıları, oyunu 2B’nin oynadığı bir NieR: Automata hibritine dönüştüren veya Link’i fan ile değiştiren bir mod içerir. favori Waluigi.

Logan Plant, IGN için serbest yazardır. Onu Twitter’da bulabilirsiniz @LoganJplant.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.