Ys IX Monstrum Nox

Ys IX Monstrum Nox Torrent

Ys IX Monstrum Nox torrent oyun indir

Ys IX Monstrum Nox Oyun Açıklaması

Korkulan Koruyucular: Her biri, şehri gölge yaratıklardan korumak için düz duvarlara tırmanmak ya da gizli nesneleri tespit etmek gibi eşsiz Gift’lere sahip altı kötü namlı Monstrum’dan istediğini seç ve oyna. Duvarlar Arasında Dünya: Devasa şehri keşfet, şehir sakinlerine yardım etmek için görevleri kabul et ve Balduq’u tehdit eden güçleri alt etmek için Grimwald Nox’a gir. Gecenin Kuvveti: Flash Dodge ve Flash Guard gibi tanıdık mekanikler düşmanlarının bir adım önüne geçmeni sağlarken Gift’ler ve Boost Mode gibi yeni eklemeler dövüş yeteneğini daha da geliştiriyor. Hikâye

“Gerçek olanı tanımlayan, gerçek olmayandır. Kim olduğunu tanımlayan ise kim olmadığındır.” İlerlemek için bunları kabul etmek gerekir. “Evet, bu hapishanede—bu beşikte— rüyalarım ve gerçek bir oldu.” Ünlü maceracı Adol “the Red” Christin ve yol arkadaşı Dogi, Romun Empire tarafından ele geçirilmiş bir şehir olan Balduq’a ulaşırlar ve Adol şehre adımını atar atmaz tutuklanır. Adol tutukluyken, onu doğa üstü Gift’lere ve yaratıklardan şeytan çıkarma gücüne sahip bir varlık olan bir Monstrum’a dönüştüren, Aprilis isimli gizemli bir kadın ile tanışır. Adol şimdi Grimwald Nox isimli karanlık bir boyuttan gelen korkutucu tehlikelere karşı dost Monstrum’larla bir araya gelmek ve Balduq’taki isyanın arkasında yatan gerçeği ve Monstrum lanetinin gizemlerini açığa çıkarmak zorunda.

Ys IX Monstrum Nox Torrent İndir


Ys IX Monstrum Nox Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 10/8.1 64-bit
İşlemci: Core i3-2100 3.10 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 650 Ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Onboard
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10/8.1 64-bit
İşlemci: AMD FX-8320 8-Core
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon R7 370
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Onboard


Resim ve Videolar

Ys IX Monstrum Nox torrent oyun
Ys IX Monstrum Nox torrent oyun
Ys IX Monstrum Nox torrent oyun


Ys IX Monstrum Nox İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir