Your Toy

Your Toy Torrent

Your Toy torrent oyun indir

Your Toy Oyun Açıklaması

Çocukluğundan tüm oyuncakları hatırlıyor musun? Onlara ne olduğunu hatırlıyor musun? Şimdi neredeler? Bir zamanlar en iyi arkadaşlar olsalar da, artık en kötü kabusunuz oldular!

Senin Oyuncak, zorlu bilmeceler, kalp-vurma kaçış dizileri ve karanlık bilinçaltının derinliklerinde dalış gizemli bir anlatı ile gelişmiş olmayan tekrarlayan bir bulmaca sistemi özellikleri 3D ilk kişi korku oda kaçış oyunu. Oyuncular, gerçekçi sanat tarzının ürkütücü ve ilgi çekici bir ortam sağladığı tam kapsamlı bir 3D ortamı yaşayacaklar. Kabuslarına girmeye hazır mısın?

Karanlıkta uyanmak, kendini unutulmuş bir yerde tuzağa düşürmüş buluyorsun. Birbiri ardına gelen şifreli mesajlar, sizi ilginç bir bilincin uçurumunun derinliklerine çeker ve birisinin sizi bu gerçeküstü boyutun öbür tarafında izlediğini hissettirir. Kendi hafızan ve sahte bir rüya arasında yakalanan, unutulmuş bir kurban geri dönüyor, ama şimdi oyun zamanı tersine döndü. Şimdi oyuncak kim?

Your Toy Torrent İndir


Your Toy Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10
İşlemci: 3.0 GHz processor
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10
İşlemci: 3.5 GHz processor
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Your Toy torrent oyun
Your Toy torrent oyun
Your Toy torrent oyun


Your Toy İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir