World War Z Full Torrent İndir

World War Z Torrent

World War Z torrent oyun indir

World War Z Oyun Açıklaması

World War Z — dinamik bir üçüncü şahıs hayatta kalma nişancı oyunudur. Arsa, eylemleri kıyamet dünyasında ortaya çıkan isimsiz gişe rekorları kıran filme dayanarak yaratıldı. Devasa şehirler, canavarlar tarafından ısırıldığında ve çevredeki doğanın enfeksiyonu nedeniyle sıradan insanların yürüyen ölüler gibi görünmeye başladığı korkunç zombi virüsü tarafından ele geçirildi. World War Z’de kullanıcılar arkadaşlarıyla kıyasıya savaşlara katılabilecekler. Yüzlerce canavara karşı savaşmanız, takım arkadaşlarınıza yardım etmeniz ve belirli görevleri tamamlamanız gerekecek. Tüm oyun konumlarını keşfedin, birçok karakterle tanışın ve devasa oyun içi cephaneliği kullanın.

Oyuncular 6 insan sınıfından bir karakter seçebilirler. Her birinin oyunda benzersiz bir görünümü, karakterizasyonu ve rolü vardır. Fixer müttefiklerine her zaman birkaç kutu mühimmat, el bombası verebilir ve sahip olduğu silahlarla savaşa katılabilir. Bir rol seçerek, tehlikeli yerlerden birinde yolculuğunuza başlayacaksınız. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla veya kullanıcılarla zor bir görevi tamamlayın. Birbirinize yardım etmeniz, düşmanların yeri hakkında bilgi vermeniz ve faydalı nesneler bulmanız gerekiyor. Neredeyse her yerde yüzden fazla zombi bir insan ekibine saldıracak. Burada canavarlar aptal değil, çünkü birbirlerinin üzerine tırmanabilir, insanları yok etmek için her şeyi zorlayabilir ve yapabilirler. Bilinen ve bilinmeyen tüm öldürme yöntemlerini kullanarak onları durdurun

World War Z Torrent İndir


World War Z Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
İşlemci: Core i3-3220/AMD A10-5700
Bellek: 8 GB
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
Ekran Kartı: GF650Ti/ Intel 630/ Radeon HD 5870
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10, DX11
İşlemci: Intel i7 3.5GHz / AMD FX 9590
Bellek: 16 GB
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
Ekran Kartı: GeForce GTX 960 / Radeon R9 280

Resim ve Videolar

World War Z torrent oyun

World War Z torrent oyun

World War Z torrent oyun

World War Z İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir