When Ski Lifts Go Wrong

When Ski Lifts Go Wrong Torrent

When Ski Lifts Go Wrong torrent oyun indir

When Ski Lifts Go Wrong Oyun Açıklaması

Bu bulmaca oyununda fizik kurallarına uymanız çok önemli. When Ski Lifts Go Wrong içeriğinde bolca eğlenceli ve histerik müsabakalar barındırır. Teleferikler inşa ederek ya da gondolların üzerinden kayarak, köprüleri kullanarak başlayan doğal felaketten kaçın. Bu çılgın yok oluşu kaçırmayın ve When Ski Lifts Go Wrong’u hemen sepetinize ekleyin.

Teleferikleri doğru güzergahlarda inşa edin ve müşterilerinizi kaçırabildiğiniz kadar uzağa kaçırın. İp fiziklerinin ustası olun ve stres altında doğru inşa becerilerinizi geliştirin.

When Ski Lifts Go Wrong soğuk tepelerin zirvesinde bir macera sunuyor. Burada yapmanız gereken şey fizik bulmacalarını iyi gözlemlemeniz. Tesislerinizi ziyarete gelen kayakçılar ve yolcuları ulaşmaları gereken mesafeye ve noktaya güvenli bir şekilde ulaştırmanız gerekiyor. Yalnız dikkat edin! Bütçenizden kısarak yeterli gördüğünüz her köprü veya teleferik etabının sonunda istenmeyen kazalar ve kanlı manzaralar sizi bekliyor olabilir! Eğer kendi tasarımınız yeterli gelmiyorsa direkt olarak kayakçıların ve ziyaretçilerin kontrolüne geçerek biraz daha aksiyon katabilirsiniz ve müşterilerinizi ulaşmaları gereken noktalara daha artistik bir şekilde götürebilirsiniz!

When Ski Lifts Go Wrong’da yeteneklerinizi ustalaştırdıktan sonra kullanımı kolay seviye düzenleme bölümüne girerek kendi çılgın etaplarınızı oluşturabilirsiniz! Buradaki tek limit kendi hayal gücünüz. Prosedürel dağlarda ve doğal ortamlarda teleferiklerden, gondollardan ve köprülerden oluşan çılgın tasarımlarınızı hayata geçirin ve müşterilerinizin/kayakçıların ulaşması gereken noktaya gitmeleri için onlara en çılgın rotayı çıkarın. Veya yer şekilleri ile oynayarak tuzak etaplar oluşturun ve arkadaşlarınızın bu etaplarda hayatta kalma mücadelelerini izleyin!

Oluşturduğunuz çılgın etapları GIF ya da MP4 formatında tekrar izlenebilir versiyonlarını paylaşın ve büyüyen toplulukta siz de yerinizi alın ya da Steam Workshop üzerinden kendi mühendisliğinizi test etmek için diğer kullanıcıların etaplarını oyuna ekleyin.

When Ski Lifts Go Wrong Torrent İndir


When Ski Lifts Go Wrong Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

When Ski Lifts Go Wrong torrent oyun
When Ski Lifts Go Wrong torrent oyun
When Ski Lifts Go Wrong torrent oyun

When Ski Lifts Go Wrong İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir