Vampire: The Masquerade – Bloodlines

Vampire: The Masquerade – Bloodlines Torrent

Vampire: The Masquerade – Bloodlines torrent oyun indir

Vampire: The Masquerade – Bloodlines Oyun Açıklaması

Fantastik dünyalardan bahsedildiğinde akla ilk gelenler ejderhalar ve şövalyelerle dolu zindanlardır. Ancak günümüzde kendi dünyasını yaratmış pek çok fantastik öğe daha var. Bunların en ünlüsü hiç şüphe yok ki vampirler dünyası. Vampirlerin garip yaşantısı pek çok filme ve kitaba konu olmuştur. Fakat bir oyun olarak karşımıza çıktığını nadir görürüz. Belki fazla kan içermesinden, belki de vampirlerin yaşantısında cinselliğin önemli rol oynamasından dolayı oyun olarak tanıtmak pek kolay olmuyor olabilir. Vampir olarak tanıdığımız en ünlü oyun kahramanı hiç şüphe yok ki Bloodrayne’dir. Her ne kadar bir vampiri yönetiyor olsak, kana ihtiyaç duysak da vampirlerin kendine has yaşantılarını anlamamız için aksiyon oyunları yeterli gelmeyecektir. Vampir dünyasına ve bu dünyanın en akıl almaz entrikalarına şahit olmak için RPG oynamamız, Vampire: The Masquerade oynamamız gerekir.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines, White Wolf’un vampir evreninde geçen, vampirlerin, kurt adamların, zebanilerin ve akla gelecek pek çok fantastik yaratığın ortalıkta dolandığı bir oyun. Bu yaratıklar normal insanların arasında yaşıyor, hiçbirimizin haberi olmasa da tarihin akışında pek çok noktada önemli roller alıyorlar. Bahsini ettiğimiz yaratıklar çeşitli klanlara ayrılmış durumdalar ve aralarında pek de iyi geçindikleri söylenemez. Oyuna başladığımızda biz de bu klanlardan birine tabi oluyoruz. Haliyle dostlarımız ve düşmanlarımız oluyor. Ancak vereceğimiz kararlar ile farklı noktalara geçebiliyoruz. Oyun boyunca yapmamız gereken önemli görevler olacağı gibi hayatta kalmak için kan emecek, pek çok entrikaya göğüs gerip sayısız düşmanla karşılaşacağız.

Bloodlines dünyasına adımızı attıktan sonra içten içe Fallout ve benzeri RPG oyunlarını andırdığını düşünmeden edemeyeceksiniz. Bunun nedeni Fallout’un yapımcıları arasından pek çok önemli ismin bu oyun için ter döktüğü. Kısacası oyunun ana senaryosu ve diğer yaratıklarla olan diyalogları gibi akışı etkileyecek unsurlar fazlasıyla detaylı hazırlanmış.

*İstek üzerine eklenmiştir.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines Torrent İndir


Vampire: The Masquerade – Bloodlines Sistem Gereksinimleri

3D hızında donanım kartı gereklidir – %100 DirectX® 9.0c uyumlu 64MB Ekran Kartı ve sürücüleri
1.2 GHz Athlon™ veya 1.2 GHz Pentium® III işlemci ya da daha iyisi
384MB RAM (512MB RAM önerilir)
Microsoft® Windows® 98/ME/2000/XP*
Oyun dosyaları ve oyun kaydı için sıkıştırılmamış 3.3 GB boş sabit disk alanı (ayrıca Windows® değişim dosyası için 1.4 GB)
%100 DirectX® 9.0 uyumlu 16bit Ses Kartı ve sürücüleri
%100 Windows® 98/ME/2000/XP uyumlu fare, klavye ve sürücüleri
DirectX® 9.0c
* Windows XP 64 desteklememektedir
98/ME/200/XP İÇİN DESTEKLENEN YONGALAR:
Tüm ATI® Radeon® Yongaları
Tüm NVIDIA® GeForce(tm) Yongaları
Matrox® Parhelia(tm) Yongası
Vampire: The Masquerade – Bloodlines

Resim ve Videolar

Vampire: The Masquerade – Bloodlines torrent oyun
Vampire: The Masquerade – Bloodlines torrent oyun
Vampire: The Masquerade – Bloodlines torrent oyun

Vampire: The Masquerade – Bloodlines İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir