Valkyria Chronicles 4

Valkyria Chronicles 4 Torrent

Valkyria Chronicles 4 torrent oyun indir

Valkyria Chronicles 4 Oyun Açıklaması

BLiTZ Savaş Sistemi ve CANVAS Grafik Motoru geri dönüyor!

Yeni Nesil BLiTZ Savaş Sistemi – Biraz yukarıdan görünümlü sıra tabanlı strateji, biraz RPG ve biraz da gerçek zamanlı 3. şahıs nişancı özelliğine sahip “BLiTZ” savaş sistemi, savaş alanına çıkıyor. Her zamankinden daha büyük haritalarda daha fazla birlikle imparatorluk tehdidiyle savaşın. Valkyria Chronicles 4’te Grenadier adında yeni bir patlayıcı birlik ve hem ofansif hem de defansif savaş desteği için çeşitli seçenekler görücüye çıkıyor.

Harika, Sulu Boya Görünümlü Bir Dünya – Serinin imza niteliğindeki elle çizilmiş görsel stili geri geldi! Sulu boya kompozisyonlarından ilham alan CANVAS Grafik Motoru, renkli duygularla dolu etkileyici bir dünya oluşturmak için gerçeklik ve hayal dünyasının görsel öğelerini bir arada kullanıyor. Squad E’nin yolculuğunun interaktif bir resim gibi gözler önüne serilmesini izleyin.

CODEX Sürümü indirenler için dlc paketidir. • Valkyria Chronicles 4 – Expert Level Skirmishes • Valkyria Chronicles 4 – The Two Valkyria • Valkyria Chronicles 4 – Squad E, to the Beach! • Valkyria Chronicles 4 – A Captainless Squad • Valkyria Chronicles 4 – Decals dlclerini içerir.

Seçilebilir dosyalar: fg-selective-english-speech.bin ( English konuşmalar için bunu seçin) fg-selective-japanese-speech.bin (Japonca konuşmalar için bunu seçin) fg-optional-locales.bin (İngilizce dışındaki dilleri içerir)

Valkyria Chronicles 4 Torrent İndir


Valkyria Chronicles 4 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3 6100 or equivalent AMD
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 650Ti 2GB
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 36 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Valkyria Chronicles 4 torrent oyun
Valkyria Chronicles 4 torrent oyun
Valkyria Chronicles 4 torrent oyun

Valkyria Chronicles 4 İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir