URUZ Return of The Er Kishi

URUZ Return of The Er Kishi Torrent

URUZ Return of The Er Kishi torrent oyun indir

URUZ Return of The Er Kishi Oyun Açıklaması

ÖYKÜ

Uruz, Orta Asya’nın mistik dünyasında yol alan bir figürün başından geçen maceraları deneyimlediğimiz pixel platform tarzında bir oyundur. “Uruz: Er Kişi’nin Dönüşü”; Oğuz Türklerinin bilinen en eski epik yazılı destanlarından birisi olan ve göçebe Türk halklarının sosyal yaşam tarzı ve inançlarından ipuçlarını keşfedebileceğimiz “Dede Korkut Hikayeleri”’nden esinlenerek yapılmıştır. Kitaptaki “Kazan Bey’in oğlu Uruz’un tutsak ediliş hikayesi” destanı oyunun temel çıkış noktasıdır.

Uruz, Orta Asya’nın mistik dünyasında yol alan bir figürün başından geçen maceraları deneyimlediğimiz pixel platform tarzında bir oyun. “Uruz: Er Kişi’nin Dönüşü”; Oğuz Türklerinin bilinen en eski epik yazılı destanlarından birisi olan ve göçebe Türk halklarının sosyal yaşam tarzı ve inançlarından ipuçlarını keşfedebileceğimiz “Dede Korkut Hikayeleri”’nden esinlenerek yapılmıştır.

Kitaptaki “Kazan Bey’in oğlu Uruz’un tutsak ediliş hikayesi” destanı oyunun temel çıkış noktasıdır. Bu hikayede Salur Kazan’ın oğlu Uruz’un esaret altında kalana kadar hiç savaş görmediğini (bu yüzden babasına ava gitmek için baskı yapmasını), av sırasında Kazan Bey ve Uruz’un haydutlar tarafından nasıl saldırıya uğradığını, Uruz’un savaşa nasıl girdiğini ve esir alındığını, Burla Hatun’un oğlunun tehlikede olduğunu öğrendiğinde nasıl tepki verdiğini, Kazan Bey’in haydutları nasıl takip ettiğini ve Uruz’un kaçması için ona nasıl yalvardığını, Burla Hatun’un ve Kazan Bey’in adamlarının Uruz’u kurtarması için Kazan Bey’e nasıl yardım ettikleri anlatılmaktadır.

Oyunumuz bu destanın bittiği yerden başlar. Bu olaylar sonrasında kutlama hazırlıkları yapılırken karanlığın güçleri ansızın yeryüzüne çıkar ve obaya saldırırlar. Tüm sevdiklerini kaybetme tehlikesiyle yüzyüze kalan Uruz’u büyük bir macera beklemektedir. Bu macerada kamlar, canavarlar, mitolojik yaratıklar ve tanrılarla karşılaşacaktır.

URUZ Return of The Er Kishi Torrent İndir


URUZ Return of The Er Kishi Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: i5 / AMD Ryzen 5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Gt 540m 2gb / AMD Radeon 6750
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/ Windows 8/ Windows 10
İşlemci: Intel i5-i7/ AMD Ryzen 5- 7
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Gtx 970 4gb / AMD Radeon R9 290
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

URUZ Return of The Er Kishi torrent oyun
URUZ Return of The Er Kishi torrent oyun
URUZ Return of The Er Kishi torrent oyun

URUZ Return of The Er Kishi İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir