Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora ve başka bir duyurulmamış oyunu geciktirmekle kalmıyor, aynı zamanda maliyetleri düşürmek ve daha büyük isimlerine odaklanmak için dört tam başlığı iptal ediyor. İptal edilen bu oyunlar arasında hem Ghost Recon Frontline hem de Splinter Cell VR yer alıyor.

Ghost Recon Frontline’ın iptali, oyunun henüz çıkmadığı göz önüne alındığında biraz şaşırtıcı. İlk olarak Ekim ayında 102 oyunculu savaşlarla oynaması ücretsiz bir battle royale spin-off’u olarak duyurulmuştu. İlk resepsiyon oldukça olumsuzdu ve oyunun planlı bir kapalı testi süresiz olarak ertelendi. Şimdi bir daha göremeyeceğiz gibi görünüyor.

Splinter Cell VR biraz daha az şok edici. İlk olarak 2020’de Assassin’s Creed VR oyunuyla birlikte duyurulmuştu, ancak o zamandan beri haber alınamadı. Bazılarına göre Assassin’s Creed oyunu hala var gibi görünüyor sızdırılmış menü görüntüleri Bu geçen Nisan’dan itibaren “Nexus” olarak adlandırılacağını ve Quest 2’ye geleceğini belirtti.

Bu arada, dört iptalin de şirketin “en büyük geliştirme fırsatlarımıza daha da fazla odaklanma” stratejisinin bir parçası olduğunu söyleyen CFO Frederick Duguet’e göre, duyurulmamış diğer iki oyun da tamamen iptal edildi.

Ghost Recon Frontline – İlk Ekran Görüntüleri

Splinter Cell hayranları için, bu sadece Ubisoft Toronto’da geliştirilmekte olan Splinter Cell yeniden yapımını bırakıyor. İptaller bir yana, Ubisoft, Prince of Persia remake, Roller Champions (bu yılın başlarında çıktı) ve Skull & Bones (umarım bu sonbaharda çıkacak) dahil olmak üzere son zamanlarda oyun gecikmelerinin büyük bir suçlusu oldu. Yine de yalnız değiller – 2022, kısmen COVID-19 pandemisinin üretim üzerindeki gecikmeli etkileri nedeniyle gecikmeler için büyük bir yıl oldu.

Rebekah Valentine, IGN için bir haber muhabiridir. Onu Twitter’da bulabilirsiniz @ördeksevgililer günü.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.