Train Station Renovation

Train Station Renovation Torrent

Train Station Renovation torrent oyun indir

Train Station Renovation Oyun Açıklaması

Harabe haldeki eski tren istasyonuna hoş geldin. Eğlenceli saatler geçirmenizi sağlayacak bir mekan!

Train Station Renovation oyununda tren istasyonlarının yenilenmesi konusunda uzman bir restorasyon şirketi olarak oynuyorsunuz. Oyun başlangıçta küçük kırsal olanlardaki terk edilmiş ve harabe tren istasyonlarında geçerken daha sonra metropol şehirlerde bulunan tren istasyonlarıyla gittikçe zorlaşıyor. Oyun, her aşamasında size yeni tamir işlerinin öğretildiği ve farklı çalışma ortamlarını kontrol etmenizi sağlayacak 10 haritaya (istasyona) ayrılmıştır. Her istasyonun tekrar hayata geçirilebilmesi için temizlenmesi, tamir edilmesi ve çeşitli araç ve ekipmanlarla donatılması gerekiyor.

Ne kadar sıkı çalışmak istediğinizi seçinZorluk seviyesi oyuncuya bağlıdır. Oyunun her aşamasını yüzde yüz tamamlamak sandığınız kadar kolay değil ancak yeni başlayanlar için istasyonları yenilemek keyifli bir vakit geçirmek adına ideal olabilir. Böyle bir durumda, bir sonraki aşamaya geçmek için verilen görevlerin yarısını tamamlamanız yeterlidir.

Görevleri tamamlamanız için gerekli ekipmana hızlı ve kolay erişimİstasyonu onarmak ve donatmak için birçok alet ve seçenek vardır. Boya rulosu, sprey kutusu, manivela ve tamir anahtarları gibi temel aletlerle çalışın veya yeni malzemeler ve ürünler sipariş etmek için tabletinizi kullanın. Bazı istasyonlarda eski trenleri onarma ve yenileme imkanı veriliyor. Bu demek oluyor ki araçların teknik durumundan bizzat siz sorumlusunuz.

Uzmanlık geliştirme ağacıEstetik bir karakter geliştirme ağacı t mevcuttur. Becerilerinizi yükselttiğinizde kendi başınıza oynadığınız bölümlerde çalışma hızınız artacaktır. Ayrıca istasyonları yenilerken yeni ekipman satın alabilecek veya yeni özelliklerin kilidini açabileceksiniz. Bazı yenileme görevleri daha çok hoşunuza giderse, oyun esnasında bunlarda yükseltme yapabilirsiniz.

Tren istasyonlarını ve trenleri yenileyin ve dekore edin.Tren istasyonlarının ayrıntılı ve karmaşık 3D modelleri, temizlik, boyama gibi pek çok şeyi yenilemenizi ve ayrıca donanım ve mekanik bileşenleri değiştirmenizi sağlar.

Ekonomik durumunuzu unutmayınGerçekçiliği artırmak amacıyla oyunun zorlu bir ekonomik boyutu vardır. Yeni parçaları ve tamir malzemeleri satın almanız için verilen paranın yanı sıra atıkları karıştırarak veya ek görevleri tamamlayarak para elde edebilirsiniz.

Kendi istasyonunuzu kurunİstasyon donatım sistemi sayesinde çeşitli tesislerin iç ve dış kısmını kendiniz tasarlayabileceksiniz. Banklar, otomatlar, büfeler ve gerekli diğer malzemeleri ekleyebilir ve istediğiniz yere kurabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, çöplük yığınını hızlı bir şekilde mükemmel görünümlü bir tren istasyonu işletmesi hale getireceksiniz.

Oyunu genişletme imkanıOyun lansmandan sonra yamalar ve topluluk tarafından talep edilen ihtiyaçlara hitap eden yeni resmi içerikle desteklenecek. Oyun, kullanıcı tarafından gönderilen modlara açık olacaktır.

Train Station Renovation Torrent İndir


Train Station Renovation Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows® 7/8/10
İşlemci: Intel Core i3-4130 / AMD Phenom II X4
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows® 10
İşlemci: Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Train Station Renovation torrent oyun
Train Station Renovation torrent oyun
Train Station Renovation torrent oyun


Train Station Renovation İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir