Townsmen – A Kingdom Rebuilt

Townsmen – A Kingdom Rebuilt Torrent

Townsmen – A Kingdom Rebuilt torrent oyun indir

Townsmen – A Kingdom Rebuilt Oyun Açıklaması

Şeref buyurdunuz, Majesteleri! Uçsuz bucaksız topraklar yerleşimcilerinizi bekliyor ve kolonileştirilmeye hazırlar. Şehir planlayıp inşa etmek için mimar ve inşaatçılarınızı gönderin. Odun yontmak ve madenlerde çalışmak için zanaatkarlarınızı da göndermeyi unutmayın. Emrinizdekileri beslemek için, tarlalarınızın verimli topraklar üzerine sürüldüğünden emin olun! Townsmen – A Kingdom Rebuilt tacı size veriyor: Halkınızı en başından küçük bir köyken alıp, binlerce kişilik nüfusuyla devasa bir orta çağ metropolü olma yolunda onlara rehberlik edin.

Sizi bekleyen zorlukları aşın. Vatandaşlarınızın mutlu olmak için çeşitli gereksinimleri var. Zira daha çok imar ve iskân sağlamak için gerekli verginin sağlanması için halkı mutlu etmelisiniz. Gözünüz açık olsun, halkın mutluluğunun önüne geçecek çok şey var. Mevsimler, ürünlere olan talepte değişiklik yaratacak, yazın daha çok suya kışın ise daha çok kıyafete ihtiyaç duyacaksınız. Zenginleşmekte olan şehrinizi felaketler vurabilir; veba, yangınlar ya da çığ düşmesi kimseyi mutlu etmeyecektir, tıpkı haydut baskınlarının etmediği gibi.

Emrinizdekileri meşgul etmek için inşa edilecek çok çeşitli ev ve yapılacak çok farklı işler var. Silahhane halkı haydutların saldırılarından koruyacak askerleriniz için silah üretecek. Fırın ya da kasap size gıda, manastır, meşrubat imalathanesi ve üzüm bağları ise içecek sağlayacak – ayrıca her şeyi marketten alabileceksiniz. Halkınızın günlük alışkanlıklarına da göz gezdirdiğinizden emin olun, iş ve beslenme dışında parklar gibi dinlenecekleri alanlar, yaşamaları için bir ev ve eğlenmeleri için gösteri alanı ya da tavernaya ihtiyaçları olacak.

Yaptığınız her şeyin bir manası var. Halkınıza bir ev yapmayı emrederseniz ya da yeni bir işte görevlendirirseniz, yaptığınız her şeyden tecrübe puanı kazanırsınız. İlerleme sistemi size vegilerden daha çok gelir elde etmenizi ya da gözcü kulelerinizi daha etkili hale getirmenizi sağlayacak araştırma teknikleri edinmenizi sağlıyor. Hem de oynadığınız her haritada.

ÖZELLİKLER

Orta çağda geçen Şehir İnşa Etme oyunu Karmaşık ekonomi simülasyonu ve derin üretim zinciri 150’den fazla kasaba ve üretim binası Oynanışa etki eden mevsim ve hava durumları Vatandaşların kendi günlük alışkanlıkları ve farklı talepleri var Kapsamlı “sehir seviyesi” her yapılan işte oyuncu ilerleyişini beraberinde getiriyor – her oynadığınızda refah içinde yönetmeniz iyi olur. Veba, yangın, kıtlık ve daha fazlasını içeren yıkıcı felaketler 26 farklı senaryo ve zorlayıcı görevler 24 haritada kısıtlamasız sonsuz oynayış modu Askerler ve haydutlar ile askeri seçenekler Daha canlı etkileşimler için eklenen yeni Kasabalı Dili

Townsmen – A Kingdom Rebuilt Torrent İndir


Townsmen – A Kingdom Rebuilt Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Townsmen – A Kingdom Rebuilt

Resim ve Videolar

Townsmen – A Kingdom Rebuilt torrent oyun
Townsmen – A Kingdom Rebuilt torrent oyun
Townsmen – A Kingdom Rebuilt torrent oyun

Townsmen – A Kingdom Rebuilt İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir