Totally Accurate Battle Simulator

Totally Accurate Battle Simulator Torrent

Totally Accurate Battle Simulator torrent oyun indir

Totally Accurate Battle Simulator Oyun Açıklaması

Totally Accurate Battle Simulator son versiyon, savaş simulasyonu olarak çıkış yapacak oyun için 2017 yılını beklemeniz gerekiyor. Fakat oyunun piyasaya sunulan erken erişim versiyonu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Mavi taraf ya da kırmızı taraf olarak takımınızı savunmanız gerekiyor. Stratejik zekanızı konuşturmanın vakti geldi.

Totally Accurate Battle Simulator oyununda dikkatiniz çeken birçok detay olacak. Senin savaş stratejilerin oyunun seyrini değiştireceği gibi rakibinize zorlu anlar yaşatabilecek. Kuracağınız tuzaklar ve düşmanınızın taktiği oyundaki gerilim dolu havayı eğlenceli bir ortama dönüştürecek. Emin ol daha önce böyle bir savaş oyunu oynamadığını keşfedeceksin. Totally Accurate Battle Simulator son versiyon ile sende keyifli anlar yaşayabilir, savaşın tadını çıkarabilirsin.

Oyunun gelecek versiyonları hakkında henüz net bir tarih verilmezken geliştirici ekibin kısa süre içerisinde yeni versiyonu sunacağı ve oyuna saldırı anlamında birçok yenilik katacağı açıklandı. Böylece mancınık sisteminin ve ok atma sisteminin %90 oranında geliştirileceği Totally Accurate Battle Simulator son versiyon, oyunculara daha farklı tat sunabilecek. Siz de var olan versiyon ile oyunu test edebilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken bir detayı hatırlatalım, var olan versiyonda kısıtlı bir alana hükmedebiliyorsunuz. Bunu beta olarak algılayabilirsiniz. Fakat bu kısıtlı alanın birçok oyun ile rekabete girecek düzeyde size keyif vereceğini anımsatmadan geçmeyelim. Sizin düşmanlar üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlayacak tek nokta verilen araçları düzgün ve stratejik düzeyde kullanabilmenizdir. Oyundaki düşmanların farklılık göstereceğini unutmayın. Her ne kadar onları basite alsanızda düşmanlar sizi hiç beklemediğiniz anda mağlup edebilir. Yapay zeka motorunun çok fazla gelişmiş olmasını beklemek mucize olur, ancak kontrol mekanizması oldukça sağlamdır.

NOT : İSTEK OYUNDUR ve ERKEN ERİŞİMDİR .

Totally Accurate Battle Simulator Torrent İndir


Totally Accurate Battle Simulator Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Totally Accurate Battle Simulator torrent oyun
Totally Accurate Battle Simulator torrent oyun
Totally Accurate Battle Simulator torrent oyun

Totally Accurate Battle Simulator İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Avatar of Yetkili Bi Abi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir