To the Moon

To the Moon Torrent

To the Moon torrent oyun indir

To the Moon Oyun Açıklaması

Doktor Eva Rosalene ve Doktor Neil Watts ölmekte olan hastaların son isteklerini yapmakta olan önemli bir şirkette çalışan çifttir. Bu çift şu anda ölmekte olan Johnny’nin evine giderler ve son isteğini sorarlar karşılığında gerçekten şaşıracakları bir cevap alırlar “Ay’a gitmek istiyorum.” Bu çok zor olsa da hiçbir şeyin imkânsız olmadığını bilen inatçı çiftimiz Johnny ile beyin teması kurmak için makinelerini getirir ve anılarında dolaşmaya başlar. Johnny’nin gerilimli ve bir o kadar da trajik anılarında gezinirken amaçları basamak basamak daha da geçmişe giderek anılarında bir yere astronot olma fikrini koymaktır. Fakat bu hiç kolay olmayacaktır.

To the Moon beni hem hikaye olarak hem de oynanış olarak tatmin etti. Oyunun çok derin ve duygusal bir hikayesi var. Karakterleri ve Diyalogları gayet beğendim. Oyundan grafik beklemeyin çünkü 640 480 çözünürlükte piksel piksel grafikleri var oyunun. İndirimde 5 tl gibi bir fiyata düşüyor. Kısa olsa da böyle güzel hikayeye sahip bir oyun için değer bence. Kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Bu oyunun yanında Finding Paradise ı da almanızı öneririm. Hikayenin devamı değil ama hikaye ve oynanış mantığı olarak aynı. Yine birinin son isteğini yerine getirmeye çalışıyoruz.

*istek üzerine eklenmiştir.

To the Moon Torrent İndir


To the Moon Sistem Gereksinimleri

OS:Windows 98, XP, Vista, 7, 8, 10
Processor:Intel Pentium III 800 MHz
Memory:512 MB RAM
Graphics:1024×768 High Color +
DirectX®:9.0
Hard Drive:100 MB HD space


Resim ve Videolar

To the Moon torrent oyun
To the Moon torrent oyun
To the Moon torrent oyun

To the Moon İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.