Time To Stop Time

Time To Stop Time Torrent

Time To Stop Time torrent oyun indir

Time To Stop Time Oyun Açıklaması

Time to Stop Time, Sicarius tarafından geliştirilmekte olan yeni bir FPS oyunudur. Oyun, CreativeForge tarafından yayınlanacak. CreativeForge aynı zamanda Hard West ve Phantom Doctrine gibi oyunların yayıncısıdır. Şimdiye kadar Steam üzerinden 10 adet oyun yayınlamıştır.

Time to Stop Time, Sicarius tarafından geliştirilmekte olan yeni bir FPS zaman manipülasyon oyunudur. Sicarius, iki kişiden oluşan bir ekiptir. Bu ikili oyunu yaparken Quicksilver ve JoJo’s Bizzarre Adventure’dan aldı, oyunun mekanikleri Superhot’ta bulunan mekaniklere oldukça fazla benziyor. CreativeForge Games, yayınlamadan sorumlu olacak. Stüdyo daha önce Hard West ve Phantom Doctrine gibi oyunlar üzerinde çalışmıştı.

Time to Stop Time, 6 Kasım’da PC için Steam üzerinden yayınlanacak. Oyun, oyuncuların kendilerini buldukları herhangi bir duruma kendi çözümlerini bulmalarına izin verecek ve yaklaşan bir krizi çözme zamanı geldiğinde yaratıcı düşünceye teşvik edecek. Oyunda, farklı nesnelerin taşınması ve doğaçlama silahların ortaya çıkması oyun içerisinde farklılık katacağı gibi aynı zamanda çeşitlilikte sağlayacak.

Son olarak oyun, 40’tan fazla Time Sandbox seviyesi, çılgınca farklı senaryolar ve bulmacalar sunacak. Time to Stop Time, resmi olarak 6 Kasım 2020 tarihinde PC için Steam üzerinden yayınlanacak. Oyun için yayınlanmış olan Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Aşağıda ayrıca oyun için ayrıca yayınlanmış sistem gereksinimini görebilirsiniz ancak şimdilik minimum sistem gereksinimleri yayınlanmış.

Time To Stop Time Torrent İndir


Time To Stop Time Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i3 2100, AMD FX 8350 or greater
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB @720P.
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Time To Stop Time torrent oyun
Time To Stop Time torrent oyun
Time To Stop Time torrent oyun


Time To Stop Time İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir