Thea 2 The Shattering

Thea 2 The Shattering Torrent

Thea 2 The Shattering torrent oyun indir

Thea 2 The Shattering Oyun Açıklaması

Aslına bakarsanız bu oyuna karşı karışık hisler besliyorum. Objektiflikten en fazla uzaklaşacağım yazım olucak şimdiden uyarmalıyım. Neden mi? Çünkü tamamen beceriksizliğimin ve sabırsızlığımın kurbanı olabilir Thea 2

Oyunu anlatmaya başlamadan önce örneklerle sevmediğim yanlarını sıralamak istiyorum. 4X etiketine sahip olmasına ve bazı klasik aşamaları barındırmasına rağmen gelişimin yavaş ve acılı bir süreç olması beni soğutan etmenlerden. Ayrıca birim üretemiyorsunuz. Size çeşitli aralıklarla bir çocuk getirliyor ve gelişimini hangi yönde tamamlayacağına siz karar veriyorsunuz. Teknoloji keşfetme hızınızın da kaplumğa yavaşlığında olduğunu belirtmeliyim. Sadece bir şehir kurabilmeniz ve sonrasında oyunun hayatta kalma temalarına ağırlık vermesi , sizi toplayıcılık ve kaynak keşfi külfetine boğması ise bir başka sebep soğumam da.

Keşfettiğiniz yeni teknolojiler ( ya da büyüler mi demeliyim? ) ise sadece yeni kaynaklrın çıkartılabilmesine hizmet ediyor. Sanki izometrik ve hafif rpg esintileri taşıyan bir survival oyunu oynadığıma beni iyice ikna etti bu durum. Savaşların ise hızla tekdüzeleşmesi ise ayrı bir sorun. Karşılaşmalar mental ve fiziksel olmak üzere 2 çeşit ve bunun için 2 ayrı barınız var. Mental çarpışmalardan ağır yaralı olarak çıkan bir silahdaşınız eğer ısıtılmış bir yemek yemezse sizi terketmeye kadar vardırabiliyor işi. Fiziksel yaralanmalar ise bir ateşe karşı ayaklarını uzatarak ve yine sıcak , dumanı tüten yemeklerle beslerseniz iyileşiyor.

Neyse kötülememle sizi daha fazla sıkmayacağım. Sadece oyun içi metinlerin eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Muzip bir imp ile eski anglo-sakson bilmecelerini çözmeye çalışmak beni baya eğlendirdi. Kopya çektiğimi itiraf etmeliyim. Ayrıca müzikleri sayıca az da olsa çok hoş. Ve de pek oyun tairihnde işlenmemiş bir konu olan Slav mitlerini konu alması takdire şayan.

Thea 2 The Shattering Torrent İndir


Thea 2 The Shattering Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: Dual Core 2.2 GHz or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 class GPU with 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Device
İlave Notlar: Internet Access recommended
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: Quad Core 3.5 GHz or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 class GPU with 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Device
İlave Notlar: Internet Access recommended


Resim ve Videolar

Thea 2 The Shattering torrent oyun
Thea 2 The Shattering torrent oyun
Thea 2 The Shattering torrent oyun

Thea 2 The Shattering İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir