The Stanley Parable

The Stanley Parable Torrent

The Stanley Parable torrent oyun indir

The Stanley Parable Oyun Açıklaması

Çok farklı bir deneyim, eğlendiriyor, düşündürüyor, sorgulatıyor, şaşırtıyor ve acayip kafa karıştırıyor. Ne, nasıl niye oldu anlamıyorsunuz. Tekrar tekrar oynanabilir. Zaten oyun tekrar oynama üzerine. Çok farklı sonları var. Yani aslında ben bir sona ulaştım ve oyun baştan başladı sanıyorsunuz ama aslında baştan başlamıyor, yani nasıl anlatsam o sonu görmüş bir devam oyunu gibi oluyor. O sonu görmüş olmanız önceki gerçekliğe göre farklılıklar yaratıyor. Yani oynamadan anlamak ve anlatmak zor. Tam anladım diyosunuz, sonra bişey oluyor, nasıl la oluyosunuz. Aynı Black Mirror: Bandersnatch filmindeki gibi sona doğru “nası la” oluyosun. Geldiğin yeri önce son zannediyorsun sonra son olmayabilir diye süpheye düşüyorsun,. Eğer indirimde yakalarsanız mutlaka deneyin derim. Eğer oyunun ilk bir saatinde bu dediğim hisse girmediyseniz oyunu oynamayı bırakın ve ger iade edin ki paranız boşa gitmesin.

The Stanley Parable Torrent İndir


The Stanley Parable Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Video card must be 128 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher – *NOT* an Express graphics card).
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible


Resim ve Videolar

The Stanley Parable torrent oyun
The Stanley Parable torrent oyun
The Stanley Parable torrent oyun

The Stanley Parable İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir