The Sims 4 Eco Lifestyle

The Sims 4 Eco Lifestyle Torrent

The Sims 4 Eco Lifestyle torrent oyun indir

The Sims 4 Eco Lifestyle Oyun Açıklaması

YouTube üzerinden yayınlanan bir canlı yayında, Electronic Arts yeni Sims 4 ek paketi olan Eco Lifestyle’ın yani doğal yaşam tarzının 5 Haziran’da çıkacağını duyurdu. Güncelleme ile oyuna bir çok çevre dostu araçlar, Evergreen Harbour denilen yeni bir dünya ve simslerinizin karbon ayak izini azaltacak bir ayar da ekleniyor olacak. Eco Lifestyle, yeni Sims 4 ek paketi olarak, tüm oyunun 9. ek paketi olacak ve sizi daha doğal bir dünyada yaşamaya davet edecek. Evinizi daha uzun süre dayanacak ve doğal eşyalar ile dizayn edebilecek ve geri dönüşümlü çöplerinizi yeni ve geliştirilmiş malzemelere dönüştürebileceksiniz.

Güncellemenin en büyük parçasını eskilerinizi geri dönüştürme ve daha yararlı şeylere çevirme yer almakta. Çevre mahallelere giderek materyal ve çöpler içinde malzeme bulma şansınız olacak. Bulabileceğiniz malzemeler; boyalar, çöp parçaları ve daha garip şeyler olacak. Tüm bu parçaları, yeni gelecek olan Freelance Crafter kariyeri ile daha anlamlı materyallere dönüştürebileceksiniz. Hatta aşağıdaki videoda Sim’in, kariyerinin bir özelliği olarak bulduğu geri dönüşüm malzemeleri ile mum yapmasını izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda oyunda açılabilecek bir ayar ile komşularınıza, yeni çevre planlanması adına oy kullanma yetkisi verebilirsiniz. Boş herhangi bir alanı, toplu kullanıma açık bir bahçeye, performans sanat alanına ya da ileri dönüşüm marketine dönüştürmeniz mümkün olacak. Uzun zamandır kendi haline bıraktığınız Sim’lere belki de el atma ve tekrar hayat verme zamanı gelmiştir, ne dersiniz?

The Sims 4 Eco Lifestyle Torrent İndir


The Sims 4 Eco Lifestyle Sistem Gereksinimleri


Resim ve Videolar

The Sims 4 Eco Lifestyle torrent oyun


The Sims 4 Eco Lifestyle İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir