The Sims 4 Cottage Living

The Sims 4 Cottage Living Torrent

The Sims 4 Cottage Living torrent oyun indir

The Sims 4 Cottage Living Oyun Açıklaması

Hayvan dostlar, bahçeden doğrudan masaya gelen yemekler ve birbirine bağlı bir toplulukla The Sims™ 4 Cottage Living Expansion Pack’teki* sıcak atmosferin keyfini çıkarın. Ağaçlar arasındaki canlılarla arkadaş olmak için ormanı keşfedin ya da kasabaya gidip yerel halkla tanışın. Sim’leriniz bir ineğe sarılırken, tavuklarıyla dost olurken ya da etraftaki en büyük sebzeleri yetiştirirken köy hayatı dünyaya yeniden bağlanmak için yepyeni yollar sunuyor.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Gnome’a Özel — Gnome’lar HER yerde. Hatta erken satın alanlar için oyuna sızmayı bile başardı! 2 Eylül’e kadar haylazlığın keyfini çıkarın! Scenic Commuting Bicycle ile kasabada dolaşın, “Onward” The Adventurous Gnome heykeliyle kendinizi ifade edin ve Bramblewood’s DeLIGHTful Tree ile arsanızı güzelleştirin. (Gövdedeki kapı için endişelenmeyin. Sorun yok. Söz.)

Hayvanları Yetiştirin veya Onlarla Arkadaş Olun — Kır evindeki inek taze (lezzetli!) süt sağlarken tavuklar kümeste yumurtlayacak. Yumurtaların peşine düşen kurnaz tilkilere karşı dikkatli olun! Ormanda tavşanlar ve kuşlar gibi yabani hayvanları bulun. Çeşitli hediyeler ve bahçede yardım için güvenlerini kazanın.

Kendi Bahçenizden Beslenin — Yeni tarifler ve Arsa Görevleri her yemek için taze malzemeler gerektiriyor. Ayrıca çocuklar artık mutfakta ve bahçede yardımcı olabilecek. Birlikte mahsul yetiştirin, köy pazarını ziyaret edin veya doğadan malzeme toplayın. Mahsulleriniz çok mu büyük? Finchwick Fair’da rekabete katılın.

Köy Hayatını Benimseyin — Henford-on-Bagley, herkesin birbirini tanıdığı sıcak bir yerdir. Piknik sepetinizi ve kanaviçenizi alın, yerel pub’a gidip yerel halkla zaman geçirin. Eğlenceli sürprizler için komşulardan kasabanın hikayesini öğrenin.

Ana oyun ve tüm ek paketler dahildir.

The Sims 4 Cottage Living Torrent İndir


The Sims 4 Cottage Living Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 17 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7 (SP1), 8, 8.1, or 10
İşlemci: Intel core i5 or faster, AMD Athlon X4
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 or better
DirectX: Sürüm 9.0
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

The Sims 4 Cottage Living torrent oyun
The Sims 4 Cottage Living torrent oyun
The Sims 4 Cottage Living torrent oyun


The Sims 4 Cottage Living İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir