The Medium

The Medium Torrent

The Medium torrent oyun indir

The Medium Oyun Açıklaması

ŞİMDİYE KADAR SADECE YARISINI GÖRDÜNÜZ Gerçek ve ruhani olmak üzere iki farklı dünyada birden yaşayan bir medyum olarak oynayın. Her iki dünyaya da erişebilen bir medyum olarak daha geniş bir perspektife sahipsiniz ve daha fazlasını görerek diğer insanların kavradığı tek bir basit gerçek olmadığını anlayabiliyorsunuz. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, her şeyin bir de öteki yönü vardır. The Medium’da Bloober Team’den Arkadiusz Reikowski’nin ve Silent Hill’den tanıdığımız efsanevi müzisyen Akira Yamaoka’nın bestelediği “ikili” oyun müzikleri bulunuyor.

BİR MEDYUM OL Yalnızca bu hediyeye sahip olanlara ayrılmış benzersiz psişik yetenekleri kullan. Gerçeklikler arasında seyahat et veya her ikisini de aynı anda keşfet. Out of Body deneyimini kullanarak gerçek dünyadaki benliğinin gidemediği yerleri araştır. Ruhsal dünyadayken öbür dünyaya ait tehlikeler karşısında hayatta kalmak için enerji kalkanları yarat ve güçlü ruh patlamaları yolla.

NELERİN GİZLENDİĞİNİ GÖR Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve her şeyin ikinci bir yüze sahip olduğu yetişkinlere hitap eden ve ahlaki belirsizlikteki bir hikâyenin içine gir. Bir medyum olarak diğerlerinden daha fazla görüyor, duyuyor ve deneyimliyorsun. Ayrıca her yeni perspektif ile Niwa tatil köyünde neler yaşandığı ile ilgili algını değiştireceksin.

İKİ DÜNYADA AYNI ANDA OYNA Aynı anda görüntülenen iki dünyada birden oynanılan, daha önce görülmemiş bir oynanış. Fiziksel ve ruhsal dünyayı eş zamanlı olarak keşfet ve iki gerçeklikli bilmeceleri çözmek, yeni yollar açmak ve geçmiş olayların anılarını canlandırmak için bu iki dünya arasındaki etkileşimi kullan.

BEKSIŃSKI’DEN İLHAM ALAN KARANLIK BİR GERÇEKLİĞE GİR The Medium’un ruhsal dünyası bizim gerçekliğimizin karanlık bir yansıması, cezasız kalmış kötülüklerimizin, kötü dürtülerimizin ve alçak sırlarımızın kendini açığa vurduğu ve bir şekil aldığı korkunç ve rahatsız edici bir yer. Bu dünya özgün ve çarpıcı derecede uğursuz tarzı ile uluslararası tanınırlığa sahip Polonyalı distopik sürrealist ressam Zdzisław Beksiński’nin tablolarından alınan ilham ile ortaya çıktı ve tasarlandı.

YAMAOKA VE REIKOWSKI’NİN MÜZİKLERİ Akira Yamaoka ve Arkadiusz Reikowski tarafından ortaklaşa oluşturulan orijinal ‘ikili’ oyun müzikleri sayesinde oyunun rahatsız edici ve bunaltıcı atmosferini sonuna kadar yaşa. Silent Hill serisinin müzikleri ile tanınan efsanevi Japon besteci Yamaoka-san ve Hollywood Music in Media Awards adayı olmuş, Blair Witch, Layers of Fear ve Observer gibi eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan korku oyunlarında çalışmış Reikowski. Şimdi The Medium’un müzikleri ve şarkıları için yaratıcı güçlerini bir araya getirdiler.

The Medium Torrent İndir


The Medium Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit version only)
İşlemci: Intel® Core™ i5-6600 / AMD Ryzen™ 5 2500X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: @1080p NVIDIA GEFORCE® GTX 1650 Super or GTX 1060 / Radeon™ R9 390X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible, headphones recommended
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit version only)
İşlemci: Intel® Core™ i5-9600 / AMD Ryzen™ 7 3700X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: @1080p NVIDIA GeForce® GTX 1660 Super / Radeon™ RX 5600XT | @4K NVIDIA GeForce® RTX 2080 or RTX 3060 Ti / Radeon™ RX 6800
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible, headphones recommended


Resim ve Videolar

The Medium torrent oyun
The Medium torrent oyun
The Medium torrent oyun


The Medium İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir