The Colonists

The Colonists Torrent

The Colonists torrent oyun indir

The Colonists Oyun Açıklaması

Anno ve The Settlers gibi oyunları oynayanlar bilirler. Bu tür oyunlarda yerleşim yerleri inşa edilir ve oyun, oyuncunun dokunuşlarıyla birlikte Taş Devri’nden Uzay Çağı’na doğru bir ilerleme gösterir. The Colonists de tam böyle bir oyun. Frozen Cortex’in geliştiricisi ve Tokyo 42’nin dağıtıcısı olan Mode 7 Games, bu oyunun dağıtımını üstleniyor. Stüdyosu İngiltere’nin Bristol şehrinde olan Codebyfire ekibi tarafından geliştirilen The Colonists, Steam’in erken erişim sistemini kullanarak önümüzdeki ay oyuncularla buluşacak.

The Colonists içerisinde tek başına oynamak isteyenler için hikaye modu ve serbest oyun seçenekleri bulunuyor. Oyun, bunun dışında çok oyunculu ve co-op moduna da sahip. Bu sayede oyuncular ister birbirlerine karşı isterse de birbirleriyle oynayabiliyorlar. Oyuncuların çok oyunculu modlardaki görevi ise bir robot mangasının kontrolünü devralarak yabancı bir gezegene yerleşmeye çalışmak ve orada inşaatlar başlatmak.

Oyun içerisinde bir medeniyet oluşturmak için gerekli her yapı oluşturulabiliyor. Yollar, binalar, tren yolları, drone ve gemi sistemleri gibi önemli yapılanmalar inşa edilebiliyor. Oyunda ilerledikçe daha fazla kaynak bulma, yeni bölgeler fethetme ve dolayısıyla müttefik ve düşman edinme gibi durumlar da söz konusu.

The Colonists Torrent İndir


The Colonists Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bit Windows
İşlemci: Çift Çekirdekli işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB DX9 (shader model 3.0)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Bellek: 8 GB RAM


Resim ve Videolar

The Colonists torrent oyun
The Colonists torrent oyun
The Colonists torrent oyun

The Colonists İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir