Teardown

Teardown Torrent

Teardown torrent oyun indir

Teardown Oyun Açıklaması

Erken erişimden çıkmadan inceleme yazmak pek doğru olmayabilir ancak oyun şu an sunduğu içerik ve fiyat olarak göz önüne alınırsa kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yapım.

Kullandığı fizik motoru ile görebildiğiniz hemen hemen heryeri kırıp dökebildiğiniz oyun voxel tabanlı olsa da içerdiği ışık, su, alev efektleri, atmosferi ve sesleriyle sizi anında içine alıyor. Yıkım hissi çok sağlam. Gerek elinizdeki envai çeşit ekipman, gerekse kullanabildiğiniz çeşitli iş makineleri, arabalar, tırlar ile ortalığı birbirine katabiliyorsunuz. Ayrıca belirtmeliyim ki; araç dinamikleri çoğu oyundan gerçekten iyi.

Peki bu oyun bizi salıp, git, parçala, patlat mı diyor? Sandbox modu var, evet. Ancak oyunun asıl can alıcı kısmı campaign. Oyunda şu an için bir kaç harita var. Aynı zamanda da kendi iş yerinizin olduğu harita var. Bu harita üzerinde bilgisayarınızdan email aracılığı ile çeşitli görevler alıyorsunuz. Aldığınız bir iş içinde ana ve yan görevler bulunuyor. Göreve girdiğinizde en başta herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın plan yapıyorsunuz. Kendinize bir yol belirliyor ve neyi nasıl yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Neden mi? Çünkü alınması gereken bazı ıvır zıvırın alarmı oluyor. Bu eşyayı aldığınızda alarm çalmaya başlıyor ve polisler gelmeden 60 saniye içinde oradan tüymeniz gerekiyor. Bütün ana ve yan görevleri o 60 saniye içinde yapmanız gerekiyor bunun için de tabii gayet kurnazca düşünmeniz gerekiyor. Kesinlikle heyecanlı ve stratejik olmuş.

Aynı zamanda gizli saklı yerlerde, evlerde bir çok değerli eşya bulma imkanınız var. Bu eşyaların ederiyle kendi ekipmanlarınızı geliştirebiliyorsunuz. Çekiç, sprey, yangın söndürücü, pürmüz gibi araçların yanında bomba ve ateşli silahlar da bulunuyor. Bu ekipmanları planlama aşamasında gerektiği şekilde kullanmanız yararınıza oluyor çünkü bazılarının kullanımı, tüpü, mermisi sınırlı.

Campaign, sandbox dışında oyunda harita editörü getirilmiş ancak şu an için bu oyun dışı 3. parti programlarıyla mümkün. Mod desteği konusunda istekli olunduğu belirtilmiş. İlerleyen zamanlarda umarım Steam Workshop desteği gelir.

Asıl oyunun amacı olan yıkımdan da az çok bahsetmek istiyorum. Voxel tabanlı oyunlarda ve bazı yıkılabilen nesnelerin olduğu oyunlarda görmüşüzdür: Fizik tam olarak istediğimiz şekilde işlemez. Ancak bu oyun Battlefield fizik motoruna erişebilecek seviyede bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Evet, koca binayı yıkmak istediğinizde tek bir parçası kırılmadan kalınca koca binanın havada kaldığı bir gerçek. Ancak genel olarak kesinlikle tatmin edici ve bu detaylara da oyunun hünerini gördüğünüzde takılmadığınızı belirtmek isterim. Hızlı bir araca binip son gaz bir eve kafalama girdiğinizde veya kepçeyle bir binaya daldığınızda bundan haz duyuyorsunuz.

Sonuç olarak, dinamikler ilginizi çekiyorsa hiç çekinmeden alabilirsiniz. Şuan sunduğu içerik çok fazla olmasa da yeterli ve doyurucu. Sandbox ile de pek çok şey deneme şansınız var. Ayrıca geliştirilmeye devam ettikçe çok daha eğlenceli hale geleceğini düşünüyorum.

*STEAM kullanıcı incelemesidir

Teardown Torrent İndir


Teardown Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Quad Core CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or better
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7 or better
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 or better
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Teardown torrent oyun
Teardown torrent oyun
Teardown torrent oyun


Teardown İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir