Superliminal

Superliminal Torrent

Superliminal torrent oyun indir

Superliminal Oyun Açıklaması

Superliminal, bakış açısı ve optik algı yanılsamalarına dayanan birinci şahıs bir bulmaca oyunudur. Oyundaki bulmacalar, sana beklenmediğin anlamını sunuyor. Oyuncuların, rüyadan uyanmak için bakış açılarını değiştirmeleri ve alışılagelmişin dışında düşünmeleri gerekiyor.

UYANIŞ

Sabaha karşı 3’te televizyon açık uykuya dalarken Dr. Pierce’ın rüya terapisi programının reklamının gözüne iliştiğini hatırlıyorsun. Gözlerini açtığında, zaten bir rüyanın içinde olduğunu, bu deneysel programın ilk aşamalarına başladığını anlıyorsun.

ALGI, GERÇEKLİKTİR

Her şeyin tam olarak göründüğü gibi olduğu bir rüya dünyasını keşfet. Dünya senin etrafında yavaşça çözülürken ve beklentilerini altüst ederken dikkatli ol. Gördüğün şey ile aldığın şey her zaman tam olarak aynı olmaz.

İNSANA KARŞI MAKİNE

Tamamıyla seslendirilmiş bu macerada, Dr. Glenn Pierce, seni bu rüya dünyasından çıkararak eve döndürmek için kendince elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ancak doktorun yapay zeka asistanı, senin nasıl orada olduğunu anlamakta güçlük çekiyor ve onun senin için başka planları var.

GELİŞTİRİCİ YORUMU

Oyunun gelişim sürecinin ardında yatan sırları ve gelişim sürecinin nasıl gerçekleştiğini öğrenebilmen için oyuna, oyun boyunca devam eden kapsamlı bir geliştirici yorumu özelliği ekledik.

MEYDAN OKUMA MODU

Speedrun topluluğun Superliminal’e gösterdiği büyük ilgi, oyuna bitirme süresi, tutma ve sıçramalar gibi ölçümlere göre seviye başına puan verecek yeni bir Meydan Okuma Modu eklememize ilham verdi.

EXPERIMENTAL WORKSHOP SUPPORT

DENEYSEL ATÖLYE DESTEĞİ

Superliminal, Steam Atölyesi entegrasyonuna sahiptir. Herhangi bir 3D nesneyi oyuna getir ve akıl almaz bakış açısı hileleriyle onunla oyna.

Superliminal Torrent İndir


Superliminal Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.0GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GTX 750
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 2.4GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Superliminal torrent oyun
Superliminal torrent oyun
Superliminal torrent oyun

Superliminal İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir