Super Meat Boy

Super Meat Boy Torrent

Super Meat Boy torrent oyun indir

Super Meat Boy Oyun Açıklaması

Sinir katsayınızı arttırmak, evde bulunan bir takım objeleri parçalamak istiyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim…

Super Meat Boy, zorluğu ile dillere pelesenk olan ve birçok oyuncunun korkarak baktığı bir oyun haline geldi. Özellikle çıktığı 2010 yılından sonra ardından gelen birçok yapımın bu oynanış kavramını taklit etmesi ile popülerliği arttıkça arttı. Oyun içerisinde zorlu parkurları refleksleriniz ile geçmeye çalışıyorsunuz, tüm amaç bu şekilde. Oynayan kişiyi ısındırmak ve bir amaç vermek için ufakta olsa hikaye bulunmakta.

Oynanış açısından gerçekten çok zor diyebilirim. Ben ne kadar sabırsız bir insan olduğumu bu tarz zorlu aşamalardan geçtiğimiz oyunlarda hep belirtiyorum. Burada da altını çizerek söylemek ve tekrarlamak istiyorum. Zorluğundan bunaldığım için yaklaşık 2 saat sonra kütüphanemden silmeye karar verdim. Çünkü bu tür, beni kendine çekemeyen bir yapıya sahip. Özellikle öldüğünüz zaman aniden dirilten, sizi sürekli oyun içerisinde tutup bağımlılık yapan bu tarz oyunlara kanım ısınmadığını da söylemeden geçmek istemiyorum.

Kendi düşüncelerimi bir yana bırakırsak diğer oyunlara yaptığı öncülük, sürekli oynamaya yönelik bağımlılık hissi vermesi ve “Bu sefer geçeceğim bu bölümü” söylemleri eşliğinde hırs aşılaması çoğu oyuncunun hoşuna giden şeyler. Bu yüzden elde ettiği başarıyı bir kenara itmek akılsızca olu

Super Meat Boy Torrent İndir


Super Meat Boy Sistem Gereksinimleri

OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (Windows 8 is not officially supported)
Processor: 1.4GHz or faster
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Graphics Card made within the last 4 years (Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0)
DirectX®: DirectX® 9.0c
Hard Drive: 300 MB
Controller Support: Microsoft Xbox 360 Controller or Direct Input compatible controller


Resim ve Videolar

Super Meat Boy torrent oyun
Super Meat Boy torrent oyun

Super Meat Boy İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir