Stronghold Warlords

Stronghold Warlords Torrent

Stronghold Warlords torrent oyun indir

Stronghold Warlords Oyun Açıklaması

Stronghold tarihinde ilk defa saflarına katabileceğin, yükseltebileceğin ve savaş meydanlarında yönetebileceğin yapay zekâ kontrolündeki “savaş beyleri” Stronghold: Warlords ile karşında! Komutan altındaki her savaş beyi; kendine has avantajlar, özellikler ve yükseltilebilir yetenekler ile stratejik gücüne güç katacak. Endüstrine değer katmak, sınırlarını güçlendirmek, etkili silahlar dövmek veya rakiplerine turan taktiğiyle zor anlar yaşatmak için savaş beylerini görevlendir. Her mücadele görevinde, çarpışmada ve çok oyunculu savaşta yönetecek yeni savaş beyleri keşfederek her oynayışında yeni bir Stronghold deneyimi yaşayacaksın.

Firefly Studios’un gerçek zamanlı strateji oyunu serisinin yeni oyunu Stronghold: Warlords, Doğu Asya’nın kale ekonomilerini oyuncularla buluşturan ilk oyun. Oyuncular, Japon kaleleri ve güçlendirilmiş Çin şehirlerini kuşatmak için Moğol ordularını, imparatorluk savaşçılarını ve klanlarda yetişen samurayları kontrol eder. Yeni barutlu kuşatma silahları ve klasik askeri birimlerle 31 farklı mücadele görevinde, çok oyunculu karşılaşmalarda, çarpışmalarda ve serbest inşa modunda tarihi savaş beylerini kuşat.

 • Fethettiğin savaş beylerini yöneterek daha güçlü kaleler, ordular ve beceriler aç.
 • MÖ 200’lerde Çin’den başlayıp Tokugawa Shogunluğu’na ve Moğol İmparatorluğu’nun boy gösterişine kadar uzanan tarihi mücadeleleri oynayarak yaşa.
 • İmparatorluk için savaşan kundakçı mızrak piyadelerinden disiplinli samuraylara, Moğol atlı okçularından ölümcül ninjalara yepyeni birimleri kontrol et.
 • Barutun icadı ve hwacha ok fırlatıcı, kuşatma kulesi ve patlayıcı öküzler gibi kuşatma silahlarıyla rakiplerini yerle bir et!
 • Ortaçağa ait eğlence, vergi ve işkence yöntemleriyle ister gönüllerde taht kur ister cihana korku sal ve en büyük lord sen ol!
 • Stronghold Warlords Torrent İndir


  Stronghold Warlords Sistem Gereksinimleri

  Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  İşlemci: Intel i5-3330 3.0Ghz or AMD equivalent
  Bellek: 8 GB RAM
  Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD7970 (2 GB VRAM)
  DirectX: Sürüm 9.0c
  Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  İşlemci: Intel Core i7-3770 3.4GHz or AMD equivalent
  Bellek: 16 GB RAM
  Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290
  DirectX: Sürüm 9.0c
  Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  İlave Notlar:


  Resim ve Videolar

  Stronghold Warlords torrent oyun
  Stronghold Warlords torrent oyun
  Stronghold Warlords torrent oyun


  Stronghold Warlords İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir