Capcom, Street Fighter 6 için alternatif kostümlere ilk bakışını paylaştı ve bazı kıyafetlerin uzun süredir dövüş oyunu hayranlarına bir nostalji dalgası getireceği kesin.

Capcom, SDCC 2022’deki Street Fighter panelinin bir parçası olarak Ryu, Chun-Li ve Guile’in klasik Street Fighter 2 kıyafetlerini kopyalayan DLC kostümleri aldığını açıkladı. Chun-Li, isabet tespiti olan klasik alay hareketini de yapabilecek. Aşağıdaki klasik tasarımları inceleyebilirsiniz.

Street Fighter 6, Klasik Street Fighter 2 Kostümlerini Aldı

Capcom ayrıca Luke’un sokak kıyafeti giydiğini de gösterdi. Karakterin bu versiyonu, varsayılan kostümü için geçerli olmayan ayakkabı giyiyor. Luke’un rakibi Jamie de oldukça hastalıklı bir zincirle tamamlanmış alternatif bir kostüm aldı.

Bu DLC’nin ücretli mi ücretsiz mi olduğu konusunda bir açıklama yapılmadı. Ayrıca DLC’nin lansman sırasında mı yoksa bir süre sonra mı mevcut olacağını bilmiyoruz. Street Fighter 6’nın gelecek yıl PS4, PS5, Xbox Series X|S ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Geçen ay Summer Games Fest’te Street Fighter 6 ile devam ettik ve tam 21 dakikalık bir oyun sergiledik. Oyun bu yılın başlarında resmen duyuruldu ve üç yeni mod, birkaç geri dönen mod ve World Tour adlı tek oyunculu bir hikaye modu içerecek.

San Diego Comic-Con 2022’den en sevdiğiniz diziler, filmler, oyunlar ve daha fazlası için tonlarca haber var ve paneller, duyurular, fragmanlar ve sürprizlerle dolu hafta sonu boyunca size rehberlik edecek tam bir programımız var.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.