IGN’nin PlayStation şovu Podcast Beyond!’un bu haftaki bölümünde, sunucu Jonathon Dornbush’a Jada Griffin, Tom Marks ve Mark Medina katılıyor ve Stray’in neden sevimli olduğuna dair düşüncelerimiz de dahil olmak üzere PlayStation dünyasındaki en yeni ve en harika şeyleri tartışıyorlar. umduğumuz kedi oyunu.

Ama önce, yeni PlayStation Stars sadakat programının duyurusu da dahil olmak üzere geçen haftanın bazı PlayStation haberlerine atlıyoruz, bunun dijital koleksiyon ürünleri sayesinde PlayStation Home’un geri dönüşü anlamına gelip gelmediğini ve bunların nasıl umduğumuzu umuyoruz. yeni özellikler uygulanıyor. Ardından, God of War Ragnarok’un yeni hikaye özetinden (herhangi bir ayrıntı duymak istemiyorsanız atlayın) ve PlayStation’ın espor alanına yaptığı yatırımı derinleştirmesinden biraz bahsedeceğiz.

Ardından, Annapurna ve BlueTwelve Studio’ya özel yeni PlayStation konsolu Stray hakkındaki düşüncelerimize dalıyoruz. Tom, Stray’i IGN için değerlendirdi, bu nedenle, Stray’in neden harika olduğunu düşündüğü hakkındaki incelemesinden bazı düşünceler sunuyor, Jonathon ve Mark da Stray’i dövdükten sonra deneyimlerini sunuyor ve Jada Stray’in başlangıcından itibaren ilk izlenimlerini sunuyor… beklerken başka bir kedi oyunu deneyimi yaşamak için Tokyo Jungle oynadı.

Ayrıca güzel bir Jak & Daxter Hafıza Kartı hikayesini inceliyoruz, Mark’ın geçen haftaki TLOU sorusuna verdiğiniz yanıtlardan bazılarını okuyoruz ve bir dinleyicinin hangi RPG’lere atlaması gerektiğini anlamasına yardımcı oluyoruz.

Gösteriye sorularla, Hafıza Kartı hikayeleriyle, PS Plus sürümleriyle veya oynanacak en iyi ilk buluşma oyunlarıyla ilgili sorularımızın yanıtlarıyla birlikte yazmak isterseniz, Beyond@ign.com adresine yazın.

Zaman kodu:
00:00:00 – Giriş
00:03:50 – PlayStation Stars Açıklandı!
00:15:54 – God of War: Ragnarok Bir Hikaye Alır Özeti
00:21:18 – Başıboş Sonunda Burada!
00:57:19 – Hafıza Kartı ve Outro

Hepimizi Twitter’da takip edin:

Ve bu PlayStation podcast şovunun keyfini çıkarmak için daha fazla yer arıyorsanız, Podcast Beyond’a göz atın! mevcut tüm platformlarda: https://linktr.ee/podcastötesi.

Jonathon Dornbush, IGN’nin Kıdemli Özellikler Editörü, PlayStation Lideri ve Podcast Beyond sunucusudur! Loki adında bir ÇOCUK’un gururlu köpek babasıdır. Onunla Twitter’da konuş @jmdornbush.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.