Yaklaşık 16 yıl sonra, Star Wars: The Old Republic yaratıcı yönetmeni Charles Boyd BioWare’den ayrılıyor.

Boyd, 10 yılı aşkın süredir Star Wars: The Old Republic ile birlikteydi, ancak aynı zamanda onu hayata geçiren ekibin de büyük bir parçasıydı. Göre wookiepedia, Boyd, BioWare’e 2006’da katıldı ve Star Wars MMO’nun temellerinin atılmasına yardımcı olan yazarlardan oluşan bir ekibin parçasıydı.

Ekibi Daniel Erickson tarafından yönetildi ve Boyd, diğer şeylerin yanı sıra Trooper sınıfı için hikayenin oluşturulmasına yardımcı oldu. Erickson 2012’de ayrıldıktan sonra Boyd, Hall Hood ile birlikte baş yazar oldu ve Rise of the Hutt Cartel hikayesinde birlikte çalıştılar. Diğer birçok genişleme üzerinde çalışmaya devam edecek ve 2016’da resmi olarak yaratıcı yönetmen olacaktı.

Boyd, “Neredeyse on altı yıl sonra bile, Star Wars: The Old Republic’te çalıştığım için ne kadar şanslı olduğuma hala inanamıyorum.” “Yıldız Savaşları galaksisi çocukluğumdan beri hayatımın her zaman büyük bir parçası olmuştur, bu nedenle SWTOR’un ilk vizyonundan devasa bir sürümüne ve ardından on yıldan fazla bir süredir inanılmaz bir canlı hizmete kadar büyümesinde rol oynamak benim için büyük bir başarı oldu. inanılmaz bir deneyim Takımın tutkusu, yaratıcılığı ve bu oyuna olan bağlılığı inanılmaz; onlarla her gün çalışmaktan ne kadar hayran olduğumu ve takdir ettiğimi tam olarak ifade edebileceğimi sanmıyorum.

“Her zaman olduğu gibi, SWTOR’un geleceği için bazı heyecan verici şeyler var – hikayeler, gezegenler, oynanış ve hayat bulmayı bekleyemediğim karakterler. oyuncular.

“Bu yüzden ekibe, Lucasfilm’deki uzun süreli ortaklarımıza ve hepinize: Bu harika yolculuk için çok ama çok teşekkür ederim. Projeden devam ediyor olabilirim ama Eski Cumhuriyet kalbimden asla ayrılmayacak.”

Boyd ayrılırken, Star Wars: Eski Cumhuriyet yaşamaya devam ediyor ve ekip, Manaan gezegenindeki Cumhuriyet ve İmparatorluk oyuncuları için yeni günlük görev yayları ekleyecek olan 2 Ağustos’taki Oyun Güncellemesi 7.1’de sıkı çalışıyor, 8- için yeni bir Operasyon. oyuncu takımları ve Outfitter sisteminde Silahlarda iyileştirmeler. Ayrıca “Darth Malgus ve kalıntılarının peşinde olduğu Sith lordu hakkında önemli açıklamalar” da ortaya çıkacak.

Daha fazla bilgi için, Star Wars: The Old Republic, en iyi 10 MMORPG listemizde nerede yer aldığına ve IGN seyircisinin Face-Off of Star Wars oyunlarımızda nereye yerleştirdiğine bakın.

Bize bir ipucu var mı? Olası bir hikayeyi tartışmak ister misiniz? Lütfen adresine bir e-posta gönderin haber ipuçları@ign.com.

Adam Bankhurst, IGN için bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz @AdamBankhurst ve üzerinde Seğirme.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.