Song of Horror Complete Edition

Song of Horror Complete Edition Torrent

Song of Horror Complete Edition torrent oyun indir

Song of Horror Complete Edition Oyun Açıklaması

Ünlü yazar Sebastian P. Husher, ailesiyle birlikte kayıplara karıştı. Endişelenmeye başlayan editörü, onu bulması için bir asistanını gönderdi, ancak ondan da bir daha haber alınamadı… Bu vakalar bir dizi olayın fitilini ateşledi ve kısa süre içinde korkunç bir gerçek ortaya çıktı; tüm bunların sorumlusu, Varoluş olarak bilinen isimsiz, karanlık bir varlık.

DURDURULAMAZ BİR VARLIK

Song of Horror gerçek anlamda dinamik bir korku deneyimi sunar: Hikayenin baş düşmanı, sadece Varoluş olarak bilinen doğaüstü bir varlıktır ve senin eylemlerine ve kararlarına uyum sağlayan gelişmiş bir Yapay Zeka tarafından kontrol edilmektedir. Senin oyun tarzına göre hareket eden ve seni beklenmedik yöntemlerle avlayan bu uhrevi varlık dayanılmaz bir korku deneyimi sunacak. Her oyuncu ve oyun tarzı için gerilimin planlı bir dizi olay yerine doğal olarak arttığı eşsiz bir oyun deneyimi yaratacak.

13 OYNANABİLİR KARAKTER

Bir oyuncu olarak bu hikayeyi bir dizi farklı, hikaye ile arasında kendine özgü bir bağı olan bir dizi karakterin gözünden yaşayacaksın. Her karakter farklıdır ve soruşturmaya özgün bir bakış açısı sunarak ipuçlarına ve eşyalara farklı bir gözle bakmana neden olmaktadır. Karakterlerin eylemleri ve kararları dünyayı şekillendirecek: Bazı karakterler hikayenin belirli kısımları hakkında daha fazla veya az bilgiye sahiptir, bazıları ise doğaüstü olaylara karşı daha etkilidir, ama Varoluş tarafından yakalanırlarsa hepsi ölebilir ve ölümün telafisi yok. Biri öldüğünde hikayede ilerlemek için başka bir karakteri seçmen ve bu ölümlerin boşa gitmemesi için soruşturmayı sürdürmen gerekecek.

KORKUNÇ MEKANLARI KEŞFET

Gizemli bir antika dükkanı, unutulmuş bir manastır, terk edilmiş bir tımarhane… Song of Horror’daki her mekan, bu türün klasik eserlerinden esinlenilmiştir. Oyunun yarattığı atmosferin acı verici gerilimine dayanmaya çalışırken zorlayıcı bulmacaları çözmene yardımcı olacak ipuçlarını ve eşyaları toplamak için bu lanetli yapıları keşfet ve araştır.

Song of Horror Complete Edition Torrent İndir


Song of Horror Complete Edition Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10
İşlemci: Intel or AMD 64bit, 2.6 GHz.
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 660 GTX, Radeon HD 7950 or similar
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel or AMD 64bit, 3.0 GHz.
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 980 GTX, Radeon RX 580 or similar
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system


Resim ve Videolar

Song of Horror Complete Edition torrent oyun
Song of Horror Complete Edition torrent oyun
Song of Horror Complete Edition torrent oyun


Song of Horror Complete Edition İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.