Sheltered 2 Full Torrent İndir

Sheltered 2 Torrent

Sheltered 2 torrent oyun indir

Sheltered 2 Oyun Açıklaması

Sheltered 2 , insanlığın yok olmanın eşiğinde olduğu savaş sonrası kıyamet döneminde bir fraksiyonun lideri rolünü denemeniz gereken stratejik bir taktik hayatta kalma simülatörüdür. Savaşın parçaladığı dünya, bildiğimiz haliyle varlığını tamamen sona erdirdi ve şimdi insanlığın kalıntıları yeni bir uygarlık inşa ederek onun yıkıntılarında hayatta kalmaya çalışıyor. Ancak insanlar hiçbir şey öğrenmediler ve tekrar bölgeler üzerinde tartışmaya başladılar. kaynaklar için savaşın, hizipler oluşturun ve gruplara bölün. Bir tür hizip lideri, hizip insanlarının her ne pahasına olursa olsun normal bir yaşam sürmesini sağlaması gereken bir kişi rolünü oynamalısınız.

Bir ulusun lideri olarak, insanın hayatta kalmasıyla ilgili kelimenin tam anlamıyla her şeyin sorumluluğunu almak zorunda kalacaksınız. Kaynak ve erzak bolluğuyla ilgilenmeniz, insanları düşünmeniz, onlara ihtiyaçları olanı vermeniz, ittifaklar kurmanız ve diğer gruplarla savaşmanız ve her türlü sorunu çözmeniz gerekecek. Kendinizi içinde bulduğunuz devasa dünya düşmanlarla, tehlikelerle, ürkütücü mekanlarla ve birçok faydalı şey bulabileceğiniz yerlerle dolu. Soruşturmalar düzenlemeniz ve kaynakları aramanız gerekecek, bu en önemli şey çünkü aksi takdirde insanlar gidecek veya ölecek. Ancak burada dünyayı keşfetmenin kolay rastgele olaylar, saldırılar, ara sıra yaklaşan karakterler olacağını düşünmeyin ve sonra anlamanız gereken durumlar yaratacaktır.

Burada onlardan çok sayıda karakter var ve daha az önemli olmayan, her biri kendi yolunda benzersiz. İlgi alanlarını, karakterlerini ve arzularını düşünün, o zaman her zaman faydalı olacaktır. Ve en önemlisi, silahlarınıza dikkat edin. Sonuçta, PC için ücretsiz Sheltered 2 dünyasında o olmadan hayatta kalamazsınız. Kendinizi düşmanlardan korumak için silah ve ihtiyacınız olan her şeyi alın ve edindiğiniz her şeyi kaybetmeyin.

Sheltered 2 Torrent İndir


Sheltered 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-2300 or AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770, 4 GB or AMD Radeon R9 380, 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470 or AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB or AMD Radeon RX 580, 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Sheltered 2 torrent oyun

Sheltered 2 torrent oyun

Sheltered 2 torrent oyun


Sheltered 2 İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir