Sands of Salzaar

Sands of Salzaar Torrent

Sands of Salzaar torrent oyun indir

Sands of Salzaar Oyun Açıklaması

Çin taraflarından RPG geldiği zaman insan ister istemez yine grind dolu uyduruk bir MMO bekliyor. Fakat zaman zaman RPG türünün de çok popüler olduğunu unutabiliyorum. Bunlar içerisinde Steam sayfasında henüz erken erişimde gözüken Sands of Salzaar var. Tabi oyun açık dünya ve RPG olarak lanse edilince insan yine omuz üstü kameralı tam 3D dünyada koşturmayı bekliyor. Fakat bu oyun için durum öyle değil. Daha indie bir görünüme sahip ve bir çok sahne yukarıdan bakış kamera ile yansıtılıyor. Çizimler ise o bütçeden beklenildiği gibi. Yine de kedi bölgesinde hit olmasına engel değil. Çıkış haftasında 50bin koypa satıldı. Sadece Çince olan bir oyun için fena değil. Gerçi oranın nüfusu da fena değil. Sands of Salzaar İngilizce olarak da gelecek. Bu ay içerisinde dil desteğinin eklenmesi bekleniyor.

Oyunun İngilizce versiyonu 22 Eylül 2020 tarihinde Steam’e eklenecek. Han-Squirrel Studio ve XD Network anonsunda yaklaşık 500bin kelimelik bir içeriğin tamamıyla çevirildiğini söylüyor. Bunun dışında yeni hikaye içeriği ve 30 yeni görev olacak. Steam Workshop üzerinden de mod desteği var. Bu modlar içerisinde yüzlerce yeni karakter, haritalar, çok oyunculu haritalar ve değişik zorluk dereceleri bulmak mümkün olacak. Fakat hepsinin tam anlamıyla oyuna dahil olması için erken erişimden çıkmasını beklemek gerekebilir. Sands of Salzaar batı bakış açısına göre tırt gözükse de, bu açıdan zengin bir oyun gibi duruyor.

Oyunun özelliklerine gelelim. Oyuncular açık dünya sandbox bir ortamda destanası bir maceraya çıkıyorlar. Bu yolculuklarında arkadaş ve düşman ediniyorlar (her RPG gibi). Yfak çaplı dövüşler de var, büyük savaşlar da. Diablo ve Dynasty Warriors karışımı gibi bir şey canlansın kafalarda. Eğer Sands of Salzaar oynanışı Diablo kadar keyifli ise bakmaya değer olabilir. Fiyatı ise şimdilik sadece 25 TL. Paylaştığımız fragmanda ne demek istediğimi daha net görmek mümkün. Fakat düşük bütçesi direk belli oluyor. Hasar rakamlarının font seçimi mesela çok net.

Sands of Salzaar Torrent İndir


Sands of Salzaar Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8 / Windows 10 64 bit
İşlemci: 2.50GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: HD4400
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 1920×1080 屏幕分辨率
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


Resim ve Videolar

Sands of Salzaar torrent oyun
Sands of Salzaar torrent oyun
Sands of Salzaar torrent oyun

Sands of Salzaar İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.