Risk of Rain 2

Risk of Rain 2 Torrent

Risk of Rain 2 torrent oyun indir

Risk of Rain 2 Oyun Açıklaması

Klasik çok oyunculu, Roguelike bir oyun olan Risk of Rain, ekstra bir boyut ve daha zorlayıcı bir aksiyonla geri dönüyor. Rastgele sahneler, düşmanlar, bölüm sonu canavarları ve eşyalarla hiçbir tur aynı olmayacak. Tekli olarak veya dört arkadaşa kadar takım olup oynayın, canavar sürüleriyle savaşın, yeni ganimetlerin kilidini açın ve gezegenden kaçmanın bir yolunu bulun.

Her turda düşmanlarınızın özelliklerini daha yakından öğreneceksiniz. En olanaksız durumlar bile yeterli beceriyle aşılabilir. Eşsiz bir yükselme sistemi, oyun süresince sizin ve düşmanınızın gücünün sınırsızca artmasını sağlıyor, bir zamanlar bölüm sonu canavarı savaşı olan şey zamanla sıradan bir düşman hâline gelecek.

Sayısız kazazede, eşya, düşman ve bölüm sonu canavarı Risk 2’ye geri dönüyor ve pek çok yeni düşman da savaşa dâhil oluyor. Engineer, Huntress ve -tabi ki- Commando gibi klasik kazazedelerin yanı sıra Artificer ve MUL-T gibi yepyeni kazazedeler de oyuna giriş yapıyor. Kilidi açılıp kullanılacak 75’den fazla eşyayla her tur, kötü durumlardan çıkmak için akıllıca stratejiler oluşturmanızı sağlayacak.

Anahtar Özellikler Steam üzerinden dört kişi işbirliğine dayalı olarak sorunsuz bir şekilde oynayın — port yönlendirmeye gerek yok Zamanla 75’ten fazla eşyanın kilidini açarak her turu canlı ve yeni mücadelelerle dolu tutun Her birinin uzmanlaşabileceği kendi yetenekleri olan yeni ve eski kazazedelerle oynayıp kilitlerini açın Sayısız eşya ve karakter kombinasyonları kurgulayın ve kullanın Zorlu yaratıklar ve devasa bölüm sonu canavarlarıyla çarpışın Muazzam, elle yapımı 3B seviyeleri keşfedin Yaratık, Eşya ve Ortam Günlükleri toplayarak hikâyeyi ortaya çıkarın Herkesin küresel bir lider tablosunda yarışabildiği eşsiz bir kaynak yarışı olan yepyeni Prismatic Trials’da arkadaşlarınıza -ve dünyaya- meydan okuyun

Risk of Rain 2 Torrent İndir


Risk of Rain 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or newer, 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-6100 / AMD FX-8350
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 580 / AMD HD 7870
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or newer, 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4670K / AMD Ryzen 5 1500X
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 680 / AMD HD 7970
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Risk of Rain 2 torrent oyun
Risk of Rain 2 torrent oyun
Risk of Rain 2 torrent oyun

Risk of Rain 2 İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir