RICO

RICO Torrent

RICO torrent oyun indir

RICO Oyun Açıklaması

İki polis, bir dava ve suçluları alt etmek için yalnızca 24 saat… Hayatının baskınını yapabilecek misin? Delifişek bir dedektif rolüne bürün ve yöntemsel olarak oluşturulan heyecan verici aksiyon filmi birinci şahıs nişancı oyununda suç çeteleriyle yüzleş. Çevrimiçi olarak veya yerel ağ üzerinden bir arkadaşınla güçlerini birleştir ve ikili polis tarzıyla sahtekarları alt et!

RICO görev kuvvetinden biri olarak, misyonun belli: içeri gir, suçluları alt et ve tekrar dışarı çık. Kulağa kolay gelse de, yöntemsel olarak oluşturulmuş davalar, seni kimin veya neyin beklediğini asla bilemeyeceğin anlamına geliyor. Ekipmanlarını al ve düşmanın karşısında taktiksel üstünlük sağlamak için sürpriz faktöründen faydalan. Yeni silahları, görev türlerini ve özelliklerini aç veya Günlük Oyuna dalarak polis sıralamasında ne kadar üst sıralara tırmanabileceğini gör!

Suç çetelerini, yerinde infazla alt et ve RICO davasını çöz; yalnızca 24 saatin var dedektif! Yöntemsel olarak oluşturulmuş davalar, iki oyunun birbirinin aynısı olmayacağı anlamına geliyor; seni neyin beklediğini asla bilemeyeceksin. İşbirliğiyle kan dökmek için ister çevrimiçi ister yerel ağ üzerinden bir arkadaşınla birlikte davaları çöz. İki delifişek daima bir delifişekten iyidir! Günlük Oyun davaları – Liderlik tabloları ve ödüllerle: Keşfedilmek için açılmayı bekleyen silahlar, özellikler ve görev türlerinin yanı sıra daha fazlası için her gün geri gel.

RICO Torrent İndir


RICO Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Window 8.1
İşlemci: Intel Core i5-4590
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 (2048 MB Ram)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

RICO torrent oyun
RICO torrent oyun
RICO torrent oyun

RICO İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir