Rescue HQ – The Tycoon

Rescue HQ – The Tycoon Torrent

Rescue HQ – The Tycoon torrent oyun indir

Rescue HQ – The Tycoon Oyun Açıklaması

Kurtarma merkezini sıfırdan inşa et ve en iyisini tasarla. Rescue HQ’da üç acil durum departmanı olan itfaiye, polis ve hastaneyi bir arada barındıran bir istasyon inşa edersin. Bu istasyonu limitli bütçeyle organize edip yönetirken zor kararlarla karşılaşacaksın ve kapsamlı kurtarma operasyonlarıyla ilgileneceksin. Aynı zamanda kurtarma merkezini sürekli olarak geliştirecek, yeni ekip üyeleri işe alacak, ve onlara uygun araçlar ve ekipmanlar sunacaksın. Telaşlı durumlarda sakin kalarak şehrini korumak için elinden geleni yapacak mısın?

Polis sensin – Doğru araçlara sahip (devriye arabası, özel tim aracı gibi) kuvvetlerini tehlikeli acil durumlara göndererek şehrini koru. Kuvvetlerine doğru ekipmanı temin et. Dürbünlü silahlar, takip köpekleri, bomba imha kitleri ve daha fazlası…

Olay yerlerinden şüpheli ve kanıtları bul, şüphelileri sorgula ve dosyalarını işleyerek para kazan. Bu paraya daha büyük durumlarla başa çıkmak için ihtiyacın olacak. Bir mafya liderinin yargılanması veya bir futbol şampiyonası sonrası ortaya çıkan ayaklanmalar gibi…

İtfaiye sensin – Sana akın eden acil durumlara hazır mısın? Ekibinin doğru araçlara ve kaynaklara sahip olduğundan emin ol. İtfaiyecilerini eğiterek eşsiz tecrübeler kazanmalarını sağla ve böylece her itfaiyecin belli yangın tiplerine karşı uzmanlaşsın. Ekibini tecrübelerine göre vardiyalara ayır ve hava tanklarından tehlikeli maddeye karşıtı giysiye kadar her tür ekipmanı hazırda bulundur.

Hastane sensin – Sağlık merkezinde hastalarına iyi bak. Hastaneni radyoloji, 3D yazıcılar gibi en son teknolojileri kullanarak geliştir. Tüm hastaları güvende tutmak senin görevin. Sağlık ekibin için acil müdahale aracı, biyolojik madde giysisi gibi teçhizatları sağlamayı unutma.

Kurtarma merkezinin yöneticisi olarak senin görevin her şeyi takip etmek. Kaynak ve zaman kıtlığı olan durumlarda çok iyi bir planlama ve bazen de üzerinde iyi düşünülmüş tavizler vermek gerekli.

Tüm üç departmanın da çalışmasını gerektirebilecek karmaşık acil durumlarla başa çıkarken ekibinin mutlu ve sağlıklı olduğundan da emin ol. Helikopterler dahil 20’den fazla taşıtı, tonlarca farklı ekipmanı ve tecrübeleri kullanarak en zorunu başarmalısın.

Üç ayrı departman da senin dikkatini gerektirdiğinde her şeyi kontrol altında tutabilecek misin? Yeteneklerini göster, şehrin güvenliği sana bağlı!

 • Farklı stratejiler gerektiren üç ayrı departman tek bir çatının altında,
 • Kurtarma merkezini inşa et ve geliştir
 • San Fransisco ve Berlin’den, gerçekteki araçlarından esinlenilmiş iki ayrı şehir seçeneği.
 • Zorlayıcı kaynak yönetimi
 • Öngörülemez ve eşsiz görevler
 • Rutinlerini takip eden personel sayesinde en kısa zamanda tepki ver
 • Oyundaki tüm varlıklara, haritalara ve görevlere kapsamlı modlama desteği
 • Gündüz/gece döngüsü ve vardiya yönetimi. Gündüz/Gece’den etkilenen acil durumlar
 • Çaylak ekibine tecrübe kazandırarak uzmanlaşmalarını sağla
 • Polis Departmanı – Polis memurlarını acil durumlara göndererek evrakları işle
 • Hastane – Doğru tıp ekipmanlarını stokla ve kritik durumdaki hastalarını tedavi et, böylece sigortaları tarafından para kazan
 • İtfaiye departmanı – Bir çok ekipman gerektiren büyük operasyonlar, çeşitli araçlar ve uzman ekipler
 • Mülkiyet satın alarak kurtarma merkezini genişlet ve odaları da çalışanların sağlığını ve mutluluğunu düşünerek geliştir
 • Performansına bağlı olarak belediye başkanından ödenek kazan
 • Başarıyla başa çıktığın acil durumların karşılığını al – direkt para veya itibar kazanarak, evrak işi edinerek, hasta veya tutsaklar edinerek, veya yeni ekip üyeleri, iş istasyonu kazanarak
 • Uzun zamanlı senaryo modunda karşılaşacağın dalga dalga gelecek acil durumlar. Gözün zaman çizelgesinde olsun ve zamanı geldiğinde hazırlıklı olduğuna emin ol!
 • Oyunda seni yönlendiren hedefler ve başarımlar
 • Rescue HQ kapsamlı olarak mod desteği sunmaktadır. Kendi varlıklarını, haritalarını ve görevlerini F# dili ve Unity oyun motorunu kullanarak yaratabilirsin. Yarattığın modları topluluk ile paylaş veya topluluğun yarattığı modları deneyerek oyun tecrübeni geliştir.

  Rescue HQ – The Tycoon Torrent İndir


  Rescue HQ – The Tycoon Sistem Gereksinimleri

  Minimum: İşletim Sistemi: Win 7/8.1/10 (64Bit)
  İşlemci: AMD / Intel dual-core (with hyper-threading) CPU, running at 3 GHz (AMD FX 4100 series or Intel Core i3-2000 series or newer architectures are recommended)
  Bellek: 4096 MB RAM
  Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 2048MB of dedicated VRAM and Shader Model 5.1 support. AMD R7 265 and NVIDIA GeForce GTX 750 Ti or newer architectures are recommended.
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
  İlave Notlar: Keyboard, mouse and internet connection for Steam
  Önerilen: İşletim Sistemi: Win 10 (64Bit)
  İşlemci: AMD / Intel quad-core processor running at 3.5 GHz (AMD Athlon X4 950 series or Intel Core i5 3000 series or newer architectures are recommended)
  Bellek: 8192 MB RAM
  Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 2048 / 4096MB of dedicated VRAM (or more) and Shader Model 5.1 support. ATI/AMD Radeon HD 7870 and NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or newer architectures are recommended.
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
  İlave Notlar: Keyboard, mouse and internet connection for Steam.


  Resim ve Videolar

  Rescue HQ – The Tycoon torrent oyun
  Rescue HQ – The Tycoon torrent oyun
  Rescue HQ – The Tycoon torrent oyun

  Rescue HQ – The Tycoon İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir