Remothered Broken Porcelain

Remothered Broken Porcelain Torrent

Remothered Broken Porcelain torrent oyun indir

Remothered Broken Porcelain Oyun Açıklaması

Broken Porcelain, yeni oyun deneyimi ve bu akıllara yer eden macerada karakterlere yenilik getiren ve benzersiz bir derinlik veren hikaye anlatımıyla seriye birçok yeni değişiklik sunuyor. Bu, serinin yeni ve eski hayranları için mükemmel.

Ashmann Hanı’na gömülen gerçekler kolayca keşfedilemeyecek; birçok gizem karmaşık ve zamanda hapsolan izcilerin, güçlü avcılar tarafından korunuyor. Stratejik ve becerikli yaklaşımın kritik hale geldiği bu akıllara yer eden macerada hayatta kalmak için ani tepkilerden daha fazlasına ihtiyaç var. Akıllıca davranın; sinsice uzaklaşmak, kaçmak veya yakın tehlikelerle savaşmak için en iyi zamanı kestirmek avcının avlanan hale gelmesini engeller. Temel Özellikler Heyecan Verici Psikolojik Hikaye. Ödüllü klasik kült Remothered, Broken Porcelain ile geri dönerek seriyi yeni keşfeden yeni hayranlar için mükemmel bir giriş noktası sağlıyor ve eski hayranlar için Tormented Fathers etkinlikleri ve karakterleri çevresinde ek bilgiler sunuyor. Realistic Survival Horror. Ashmann Hanı tehlikeli olduğu kadar kaynak bakımından da zengindir. Korkunç geçmişin ağır sırlarını gizleyen sarsıcı konumların keşfinde size yardımcı olacak eşyalar için ortamı dikkatlice araştırın. Yoğun Gizlilik Oyun Deneyimi. Ashmann Hanı’nın gölgeleri arasında dolaşın ve becerikli bir kaçış için düşmanların dikkatini dağıtmak üzere elinizin altındaki her şeyi kullanın. Araştırın ve Kaçın. Zorlayıcı bulmacalar, genişletilmiş bilgiler ve karanlık ve kasvetli ortamı korkutucu bir deneyime dönüştüren ve oyuncuların aklından oyun bittikten sonra da çıkmayacak , besteci Luca Balboni (Remothered: Tormented Fathers, Mine, Watch Them Fall) tarafından bestelenmiş unutulmaz bir fon müziği. Büyüleyici Karakterler. Hayranların favorisi haline gelen karizmatik karakter kadrosu, korku klasiklerinin ana karakterinin ilham verdiği tüm kadro yeniliklerini karşılamak için geri dönüyror. Gerçek Zamanlı Sinematik. Tam anlamıyla canlandırılmış gerçek zamanlı sinematikler karakterlere yenilik getiriyor ve Remothered dünyasına benzersiz bir derinlik katıyor.

Remothered Broken Porcelain Torrent İndir


Remothered Broken Porcelain Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit Required)
İşlemci: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz)/AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660/Radeon HD 7870, 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit Required)
İşlemci: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X or better
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system


Resim ve Videolar

Remothered Broken Porcelain torrent oyun
Remothered Broken Porcelain torrent oyun
Remothered Broken Porcelain torrent oyun


Remothered Broken Porcelain İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir