Rehtona

Rehtona Torrent

Rehtona torrent oyun indir

Rehtona Oyun Açıklaması

Zıt iki dünya arasında sıkışıp kalmış olan minik kızımızın hikayesini anlatan platformer oyun Rehtona, 23 Ocak itibariyle Steam üzerinden oynanabilir olacak.

İki dünya arasında kalan minik kahramanımız kurtulmak için Memory Fragments yani hafıza parçaları toplamak zorunda. Rehtona’da her bölüm iki dünya arasındaki etkileşimlerden kaynaklanan eksiksiz bir bulmaca dizisine sahip. Bir dünyadaki parçaları birleştirdiğinizde diğer taraf kesinlikle bundan etkilenecektir.

Rehtona hikayesi Rehtona bir gün kasaba meydanında arkadaşları ile sohbet etmektedir ve aniden bildiği dünya değişmeye başlar. Ve başka bir evren ile kendi dünyası bir görülüp bir kaybolur. Bir zaman sonra Rehtona kendi kasabasında tek başına olduğunu fark eder ama bu kez kasabası oldukça farklıdır. Ardından garip bir kapı gören minik kahramanımız kapının arkasında bir ses duyar ve kapıyı açma cesaretini toplayarak açar. Olaylar bundan sonra çok daha farklı bir hal alarak devam eder.

Bu iki benzersiz ama birbirine bağlı iki dünya arasında birden fazla son bulunmakta. 16-32 bit platform oyunlarını sevenlerin şimdiden radarına giren oyun 23 Ocak Çarşamba günü Steam üzerinde PC ve Mac sistemlerinde olacak.

Rehtona Torrent İndir


Rehtona Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: 2.0GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 1024×768 High Color +
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Rehtona torrent oyun
Rehtona torrent oyun
Rehtona torrent oyun

Rehtona İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir