Pro Cycling Manager 2020

Pro Cycling Manager 2020 Torrent

Pro Cycling Manager 2020 torrent oyun indir

Pro Cycling Manager 2020 Oyun Açıklaması

Doğru kararları alabilecek misin ?

Tour de France’dan La Vuelta’ya kadar Bisiklet Dünya Turunun klasik etkinliklerindeki 230’dan fazla yarış ve 650 etapta ana gruba demir at. Menajeri olduğun bisiklet takımının ile zirveyi hedefle! Bunun için, finansman ve transfer işlerini yönetmek, antrenmanları planlamak, bir strateji oluşturup uygulamak zorundasın. Dahası, Pro Cycling Manager tarihind eilk kez, bisikletçilerinin fiziksel ve moral kondisyonlarını da yakından takip etmen gerekiyor. Tek bir karar her şeyi değiştirebilir. Bisikletçilerinin taleplerini (yarışa katılma, kişisel hedef vb.) dinlemek ve yerine getirip getirmeyeceğine karar vermen gerek. Menajer sensin, takım için dengeleri sürdürmek de bozmak da senin elinde, kritik anlarda bisikletçilerini motive edip ateşlemek ve tüm takım için en iyisine karar vermek senin görevin.

Ayrıca, Pro Cyclist modunda, kendi takımında bir bisikletçi olarak da oynayabilir ve kişisel kariyerinde zirveye tırmanmak için mücedele edebilirsin. Kariyer modunda kendini kanıtladıktan sonra, çevrimiçi modda tüm dünyadan 15 kişiye kadar başka oyuncu ile yarışabilirsin.

2020 sürümündeki yenilikler: • Tour de France 2020’nin 21 resmi etabı • Kariyer modu: o Bisikletçilerinin moral kondisyonunun yönetimi: çeşitli taleplerde bulunacaklar (yarışa katılma, yeni bisikletçilerin transferi vb.) ve senin vereceğin kararlar onların moral ve performanslarına doğrudan etki edecek. Transfer sezonu da takım içi dengeleri korumak için kilit önemde. o Yarış sırasında motivasyon: yarışlarda bisikletçilerinin motivasyon ve performansı moral durumlarına ve giydikleri mayo, önceki yarışlarda alınan sonuçlar ve benzeri bir dizi faktöre bağlı. Motivasyonu yüksek bir bisikletçi yarışın kritik bir anında, örneğin ana grubu hızlandırmak ve son depara hazırlamak gibi sonuca etki edecek olağanüstü bir performans gösterebilir. o Yarışlarını planlamaya yardım edecek yeni bir asistan o Yeni kontrol paneli tasarımı • Geliştirilmiş, daha agresif ve ateşleyici yapay zeka

Pro Cycling Manager 2020 Torrent İndir


Pro Cycling Manager 2020 Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: AMD/Intel dual-core 2.5 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512 Mo, ATI Radeon HD 5570/NVIDIA GeForce GT 240/Intel HD 4600
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan

Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 x64
İşlemci: AMD/Intel quad-core 3.0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB, AMD Radeon HD 7850/NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Pro Cycling Manager 2020 torrent oyun
Pro Cycling Manager 2020 torrent oyun
Pro Cycling Manager 2020 torrent oyun


Pro Cycling Manager 2020 İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir