Predator Hunting Grounds

Predator Hunting Grounds Torrent

Predator Hunting Grounds torrent oyun indir

Predator Hunting Grounds Oyun Açıklaması

AVLA YA DA AVLAN Predator: Hunting Grounds, Predator’ın en zorlu avını takip ettiği dünyanın ıssız ormanlarında geçen, sürükleyici ve asimetrik bir çok oyunculu* nişancı oyunudur. 4 kişilik seçkin Fireteam’in bir üyesi olarak oyna ve Predator seni bulmadan önce milis operasyonunu tamamla. Veya çok kapsamlı ölümcül uzaylı teknolojileri arasından seçim yaparak en değerli avını avlamak için Predator olarak oyna ve ödüllerini tek tek topla. Predator Dünyasına Adım At: Tamamen Predator evreninin hikâyesine özgü görünüş ve hisse sahip bir dünyaya adım at. Yemyeşil orman, hedefe doğru ilerleyen askeri timin görüntüsü ve sesleriyle canlanıyor. Ağaçların tepesindeyken, yanıp sönen ışıklar ve uğursuz çıtırdama sesi, ekibin ölümcül bir rakiple karşı karşıya olduğu hissini güçlendiriyor. Predator evreninin hayranları, destansı Predator tema şarkısından oyuna özgü ışık bükücü pelerin ve termal Predator görüşüne kadar hem tanıdık hem de yeni bir düzenin keyfini çıkaracak. İnsan, Uzaylı Silahlarına karşı: Bir Fireteam üyesi olarak tabancalardan saldırı tüfeğine, av tüfeğinden el bombasına ve ağır silahlara kadar çok sayıda son teknoloji ürünü içeren bir cephanelik kullan.** Predator olarak ise dipçikli Plasma Caster, Combistick, Smart Disc, Wrist Blades ve daha fazlasını içeren ölümcül uzaylı teknolojisiyle avlan. Orman Savaşı: Güney Amerika’nın tehlikeli, sık ormanlı ve yaygın çalılıklarla dolu çok sayıda çatışma bölgesine adım at. Gerilla askerler, su kenarındaki savunma barınakların arasında iyice kamufle olur. Fireteam hedefe ulaşmak için ister bir birlik olarak hareket etsin, isterse stratejik olarak dağılmış olsun, oyundaki zengin ortam, yaklaşımını mükemmelleştirmen için farklılıklar içeren bir çevre sunar. Predator içinse, doğaüstü becerilerini kullanmak, ağaç gövdelerine tırmanmak ve avını korkutucu bir hızla takip etmek amacıyla dalların arasında gizlemek için ağaçlar biçilmiş kaftandır. Bazı Fireteam ve Predator silahlarının kilidini açmak için oyunda ilerlemek gerekir.

– Launcher.exe ile oyunu başlatın. – Şuan sadece legit oyuncular ile oynayabilirsiniz. – Doğrudan Epic Store Hello Mod Kit kullanın

Predator Hunting Grounds Torrent İndir


Predator Hunting Grounds Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-650 veya AMD Phenom II X4 940
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 6870
Depolama: 30 GB boş alan
DirectX: Sürüm 11
İlave Notlar: DirectX uyumlu ses kartı
Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-7700 veya AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 3 Go veya Radeon RX 580 4 Go
Depolama: 30 GB boş alan
DirectX: Sürüm 11
İlave Notlar: DirectX uyumlu ses kartı


Resim ve Videolar

Predator Hunting Grounds torrent oyun
Predator Hunting Grounds torrent oyun
Predator Hunting Grounds torrent oyun


Predator Hunting Grounds İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir