Police Simulator Patrol Duty

Police Simulator Patrol Duty Torrent

Police Simulator Patrol Duty torrent oyun indir

Police Simulator Patrol Duty Oyun Açıklaması

Oyunu özetleyeceğim.

*İyi ayrıntılar* +Oyunda her türlü vakayı çözebiliyorsunuz. +Polis olarak etrafta devriye dolaşmanız size ayrı bir zevk veriyor. +Oyun açık dünya her yere gidebiliyorsunuz. +Önünüze geleni durdurup kimlik sorabiliyorsunuz. +Acil durum çağrıları alıp sirenleri yakınca otomatik olarak Arka Sokaklar moduna giriyorsunuz. +Bir vakada etraftaki herkesi sorgulayabiliyorsunuz. +Oyunda her vaka çözdüğünüzde veya vardiya tamamladığınızda daha iyi rütbelere sahip olabiliyorsunuz. +Her sıra-dışı park etmiş araçlara ceza yazabiliyorsunuz. +Grafikleri çok iyi olmasada göze güzel geliyor. +Optimizasyon fena değil.

*Şimdi gelelim kötü ayrıntılara* -Oyunda yerli yersiz buglara maruz kalıyorsunuz. (Ama bunlar değişmeyecek anlamına gelmiyor.) -Herkesi sorguluyoruz iyi hoşta bir yerden sonra diyaloglar ve sesler tekrarlıyor. -Şüpheli bulmak hiçte zor değil bazıları resmen gel beni al derecesinde havaya silahlı elini kaldırıyor. -Neden her illegal satıcı olduğu yerde duruyor? -Şüphelilere bir şey yapmadığınız sürece sizi takmıyor. Yani adamın dibinde dursan bile iplemiyor. Kimlik göster deyince panik atak geçiriyor. -Arabayla kovaladığınız şüpheliler, kenara çekme emrini takmayıp hatta size bile çarpan sürücüleri bir şekilde durdurduğunuz zaman: “Ya ben ne yapmışım memur bey?” demesi ayrı bir durum. Yani en azından “Tamam tamam yaptıklarımdan pişmanım” falan dese güzel olabilir. -Yeter artık siyah saçlı koyu renkli Clauda teyze sal artık her şüpheli durumunun altından sen çıkıyorsun.

Her neyse oyuna puan verecek olursam, uzun vadeli düşündüğümden dolayı 6.8/10 Ha birde oyunda multiplayer var ama bir türlü güzelliğini göremedim belki ilerde görürsem aşağıya multiplayer modunuda incelerim

*Multiplayer modu* +İki kişi sokaklarda dolaşabiliyorsunuz. -Ama iletişim kuramıyorsunuz. Yani el sallamak, silah tutmak falan dışında. +Bir vakayı iki kişi daha hızlı çözüyorsunuz ikinizde ödüllendiriliyorsunuz. -Bu bir artı olmayabilir çünkü sorgulama zamanında birisi diğerini beklemek zorunda kalıyor. +Biriniz şüphelinin üstünü arayınca diğeri silah tuttuğu zaman havalı oluyorsunuz :d -Ama maalesef her insan (npc), kaldırıma çıkmış araba görünce ölümden dönmüşcesine arkasına bakmadan koşuyor. Ve bu yüzden yanlış kişiyi kovalayabiliyorsunuz. +Kovalama esnasında biriniz şüphelinin arkasından diğeride önünü kesebiliyor bu çok işe yarıyor. -Aslında güzel coop yapıyorsunuz ama iletişim kuramadığınız için bir yerden sonra anlaşamayabilirsiniz.

Multiplayer mod öyle ekstra girmeniz gereken bir yer değil. Olduğunuz her yerden online olabiliyorsunuz fakat aldığınız ihbarlar yok oluyor. Bug olarak değil oyun online olunca uyarıyor. Arkadaşınızla oynamanız için ana menüde multiplayer var oradan arkadaşınızı bulup girebilirsiniz.

Multiplayer moduyla beraber ki puanım: 7.1/10 İyi oyunlar.

Police Simulator Patrol Duty Torrent İndir


Police Simulator Patrol Duty Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i5 3570 with 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 2200G with 3.5 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) or AMD Radeon 7870 (2GB VRAM) or higher
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i7-4790 (4th gen.) with 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 1500X with 3.5 GHz or equivalent
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 (3 GB VRAM) or AMD Radeon R9 280X (3 GB VRAM) or higher
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Police Simulator Patrol Duty torrent oyun
Police Simulator Patrol Duty torrent oyun
Police Simulator Patrol Duty torrent oyun


Police Simulator Patrol Duty İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir