Police Helicopter Simulator

Police Helicopter Simulator Torrent

Police Helicopter Simulator torrent oyun indir

Police Helicopter Simulator Oyun Açıklaması

Polis Helikopteri Simülatörü ile artık bir helikopter filosunun günlük rutini deneyimleme fırsatına sahipsiniz.

Kariyeriniz boyunca, zamanla gittikçe daha fazla talep gören görevleri üstlenirsiniz. Ana görev hava indirme tesislerini denetlemek ve yerdeki kuvvetleri koordine etmektir.

Görevleriniz keşif uçuşları, hava güvenliği ve heyecan verici uğraşlar. Büyük ve gerçekçi oyun dünyası, gündüz ve gece heyecan verici eğlence sağlar. Polis Helikopteri Simülatöründe, Alman Federal Polisi’nin helikopterini veya ABD kuvvetlerinin bir helikopterini seçebilirsiniz. Toplamda 20’den fazla farklı misyonla, oyun polis helikopteri birimlerinin tüm faaliyet alanına gerçekçi bir bakış açısı sağlıyor.

Alternatif bir hava durumu sistemi ile sağlanır, güneş ışığından fırtınalara kadar uçabilirler. Başarılı görevler sayesinde, helikopterinizin teknik yeteneklerini yükseltmenize ve binanın iç mekanını genişletmenize izin verecek puanlar kazanabilirsiniz.

Özellikler: Polis helikopteri filosuna ait orijinalden orijinal Eurocopter 135 20’den fazla POI ile büyük oyun dünyası Yeni başlayanlar ve gelişmiş oyuncular için uçuş dinamiği 50’den fazla heyecan verici görev ve görev alanı Birçok etkileşime sahip erişilebilir istasyon Görevlerin hangi misyonların tetiklendiğine göre değişir Alman ve Amerikan ayarı ve uygun helikopter liveries Sesli radyo mesajları Farklı görevler ile dinamik gündüz ve gece döngüsü Chases, devlet ziyaretleri, uçak kazalarını, yangınları, soygunları ve daha pek çok şeyi güvence altına almak

Police Helicopter Simulator Torrent İndir


Police Helicopter Simulator Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (64Bit)
İşlemci: Quad-Core with 2.6 GHz (64bit)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GPU with 1 GB VRAM, for example Nvidia GeForce GTX 760 or similar (Onboard graphics chips are not officially supported)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Police Helicopter Simulator torrent oyun
Police Helicopter Simulator torrent oyun
Police Helicopter Simulator torrent oyun

Police Helicopter Simulator İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir