Genel

Pokémon Hayranları Paldea’nın Yeni Spor Salonu Lideri Grusha’yı Bir Kadın Olarak Yanılıyor

Gruşa, erkek ve dişi bir burcun yanında durur.

resim: Nintendo / Kotaku

Pokémon Presents akışı ilk kez yeni bir buz tipi jimnastik salonu liderini gösterdiğinde, birçok hayran antrenör Grusha’nın bir kız olduğunu düşündü. Ancak resmi materyaller sonunda Glaseado Gym’in liderinin aslında zamirleri kullanan bir adam olduğunu ortaya çıkardı. Bazı hayranlar, yeni Poké-crush’larının çekici buldukları cinsiyet olmadığını anladıklarında şaşırdılar. Ve gülmekten başka çarem yok.

bu Pokémon Twitter hesabından Grusha’nın eskiden profesyonel bir snowboardcu olduğu ortaya çıktı. o savaşlar dışında genellikle soğukkanlıdır. eril zamirler Şaşkın Kadın bir spor salonu lideri aldıklarını düşünen bazı hayranlar ortaya çıkıyor, ancak fandomun çoğu alıcı şimdiye kadar zamirlerine. Diğer, azgın hayranlar kişisel bir kriz yaşadı.

Biseksüel Pokémon hayranlar fakatvardı tamamen etkilenmemiş. Diğerleri eşcinsel uyanışlarına gelmiş gibi görünüyor. “Eğer Gruşa [is] sonra bir adam bana gay desin” dedi biri twitter kullanıcısı. Bir diğer fan sevimli bir spor salonu lideri aracılığıyla daha fazla oyuncunun gey gündemine katılmasından heyecan duyuyordu: “grusha fr, pek çok insana beklenmedik bir eşcinsel uyanışı veriyor, onu görmeyi seviyorsunuz.”

Şeytan hızlı çalışır, ancak NSFW Pokémon fan sanatçılar daha hızlı çalışır. Gördüğüm açık fanartın yarısı Grusha’yı kıvrımlı bir vücuda sahipti (Ciddi anlamdayapma görüş onları bir makine). Bir sanatçı ağıt yaktı NSFW fanartlarının artık kanon uyumlu olmadığını söyledi: “GRUŞA’YI YALNIZCA PARÇA TANRI LANETİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİM ZAMAN BİR ARKADAŞINI ÖĞRENMEK İÇİN ŞİŞMAN BAŞLARLA ÇİZİMİ YAPTIM.” Başka bir sanatçı dümdüz, bazı aptal zamirlerin, büyük badonkerlerle Grusha’nın fanartlarını çizmelerini engellemesine izin vermeyi reddetti. Onlara daha fazla güç!

Büyük meme veya küçük meme, tüm Gruşalar iyidir. Transmasculine Grusha, bu kalın kışlık kabanın altına kesinlikle bir ton meme sığdırabilirdi. Bu yüzden hepimiz onun cinsiyeti hakkında endişelenmeyi bırakmalı ve yenmesi zor bir spor salonu lideri olup olmayacağı konusunda daha fazla endişelenmeliyiz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.