Planet Zoo

Planet Zoo Torrent

Planet Zoo torrent oyun indir

Planet Zoo Oyun Açıklaması

İnanılmaz hayvanların dünyasıyla tanışın. Oyun oynamayı seven aslan yavrularından büyük fillere kadar Planet Zoo’daki her hayvan kendine özgü görünümü ve kişiliği ile düşünen, hisseden bir bireydir. Hayvanlarınızı doğal ortamlarında hissettirmek için detaylı habitatlar oluşturun, gelişmelerini sağlamak için her bir türü araştırın ve yönetin ve genlerini gelecek nesillere aktarmaları için hayvanlarınızın ailelerini yetiştirmelerine yardımcı olun.

Verdiğiniz her karara karşılık veren inanılmaz yaşayan bir dünyayı yönetin. Büyük resme odaklanın veya işe başlayın ve en küçük detayları kontrol edin. İkonik gösterilerle ziyaretçileri heyecanlandırın, yeni araştırmalarla hayvanat bahçenizi geliştirin ve hayvanlarınızın yeni nesillerini tekrar vahşi doğaya salın. Hayvan refahının ve korumasının önce geldiği bu dünyada seçimleriniz çok önemli.

Planet Zoo’nun güçlü parça parça inşa araçları, hayvanat bahçenizi benzersiz hale getirmenizi sağlar. Verdiğiniz her yaratıcı karar hayvanlarınızın yaşamını ve ziyaretçilerinizin deneyimini etkiler. Gölleri ve nehirleri kazarken, tepeleri ve dağları yükseltirken, yolları ve mağaraları oyarken ve benzersiz temalar ve yüzlerce inşaat bileşeni arasından çarpıcı hayvanat bahçenizi inşa ederken hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın. Birbirine bağlı bu oyuncu topluluğuna katılın ve dünyanın en yaratıcı yaşam alanlarını, manzaralarını ve hatta tüm hayvanat bahçelerini Steam Atölyesinde paylaşın. Kendi tasarımlarınızın dünyanın dört bir yanındaki hayvanat bahçelerinde kullanıldığına tanık olun veya her gün Planet Zoo topluluğundan yeni ve taze içerikler keşfedin.

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼

Planet Zoo Torrent İndir


Planet Zoo Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
İşlemci: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Minimum specifications may change during development
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel i7-4770k / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Planet Zoo torrent oyun
Planet Zoo torrent oyun
Planet Zoo torrent oyun


Planet Zoo İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir