Phasmophobia Full Torrent İndir

Phasmophobia Full Torrent İndir Torrent

Phasmophobia Full Torrent İndir  torrent oyun indir

Phasmophobia Full Torrent İndir Oyun Açıklaması

Hayaletlerin izini sürün, bilgilerini alın ve onları kızdırmadan kaçın.

Korku oyunları beni pek korkutmuyor. Resident Evil’den Amnesia’ya kadar bir çok oyun denedim ve hepsi genelde aynı taktikleri kullanıyor: birkaç iyi jumpscare, kovalanma korkusu, kötü canavarlar ve ürkütücü ses efektleri. Tüm bu deneyimlerden zevk alıyorum ama işler yoğunlaştığında bile asla gerçekten korkmuyorum.

Phasmophobia, tamamen içinize işleyen bir oyun. Özellikle VR deneyimi ile sizi gerçek dünyadan tamamen koparıyor.

Phasmophobia‘nın en iyi özeti, hayaletler hakkında bir dedektiflik oyunu olurdu. Yol kenarındaki evlerden bir akıl hastanesine kadar çeşitli yerlere giden dört müfettişten biri olarak oynuyorsunuz ve ne tür bir ruh tarafından rahatsız edildiğini belirlemeye çalışıyorsunuz ve sonra ayrılıyorsunuz. Burada ciddi bir Hayalet Avcıları havası olsa da, burada gerçek bir kopyalama söz konusu değil.

Phasmophobia’da Ekibiniz ve Ekipmanlarınız Hayalet kovalamak için, her konumda ekibin komuta merkezi olarak görev yapan bir minibüste depolanan, hepsi basit olan çeşitli ekipmanlara sahipsiniz. Neredeyse her zaman üç envanter yuvanızdan birini kaplayan bir el feneri var (VR oyuncuları dört yuvaya sahip, bu biraz haksızlık). EMF okuyucu, başka bir adla PKE ölçer, hayalet gibi bir aktivite varlığında yanmaya başlayan küçük bir kutu. UV el feneri hayalet parmak izlerini veya ayak izlerini gösterecektir. Termometre, oda sıcaklığındaki düşüşleri tespit eder.

Tüm bunlar oyunun oldukça basit görünmesine neden olabilir, EMF okuyucu ile eve gir, hayalet bul. Burada Phasmophobia‘nın farkı, bunu çok ince bir şekilde işlemiş olması. Hayaletleri tespit etmek her zaman sadece bir zaman meselesi: asıl güzellik, bunun sadece başlangıç ​​olması.

Oyuncu karakterinin sınırları var. Hızlı hareket edemezsiniz, yalnızca üç eşya taşıyabilirsiniz ve bu nedenle, bir hayaletin nerede olabileceği üzerinde çalıştıktan sonra bile, farklı ekipmanlarla birden çok kez konuma geri dönmeniz gerekir. Her bir hayalet türü (sonunda) üç tür kanıt sağlayacaktır – örneğin, 5. seviyede EMF’yi başlatmak bir kanıt parçası, donma sıcaklıkları gibi.

İşlerin büyüleyici, ürkütücü ve hatta canlanmaya başladığı yer burası. Oyun, ilk avlarınızı nispeten kolay hale getirirken, ardından hayaletler bir kademe yükselir. Sizi daha hızlı fark etmeye başlarlar. Sizinle uğraşmaya başlayacaklar. Belki ekibin izini geçici olarak kaybedersiniz ve sonra bir kulağınızın yakınından geçen kusursuz bir nefes duyarsınız. Belki bir an bile bir siluet görürsünüz.

Phasmophobia Oynanışı Hakkında Phasmophobia‘nın hayaleti sizi öldürecek, ancak çoğu zaman sadece sizi ve ekibinizi korkutacaklar. Çekingen davrandım çünkü böyle bir oyun hakkında ayrıntılı olarak konuşmak, en iyi sürprizlerinden bazılarını mahvetme riski taşıyor, ancak bir örnek vereceğim.

Bir sokak eviydi. Haritalar üç sokak evi, iki çiftlik evi, bir okul (devasa) ve bir iltica kampı (büyük ve kafa karıştırıcı). Bu, ekibimin daha önce hallettiği bir şeydi ve hızlı bir şekilde üst katta bir çocuğun yatak odasının hayaletin tercih ettiği bir yer olduğunu belirledik.

Ekipmanımızı kurarken, alt kattaki garajda bir şey araba alarmını çalıştırdı. Diğerleri hazırlanırken ikisi yere düştü. Alarmı kapattılar ve ön kapıda telsizle buluşma ayarladık. Sonra ışıklar yanıp sönmeye başladı ve kapıların kilitlendiğini duyduk.

Cesurca bir dolaba saklandım. Bir iki dakikalık sessizlikten sonra, üçümüz yeniden toplandık ama koridorda biri ölmüştü. Minibüse gittik ve daha fazla teçhizatla çocuğun yatak odasına geri döndük. Kurulum sırasında araba alarmı tekrar çaldı. Arkadaşlarım onu ​​kapatmak için gitti ve ben son teçhizatı kurmak için kaldım.

Bitirdim, döndüm ve kapıya doğru gittim, sonra nefesimin önümde donduğunu gördüm. Kalp atışımı duydum, ışıklar yanıp sönmeye başladı ve gözümün köşesinde yürümeye başlayan çocuğun silueti parladı. Bundan sonra tam olarak ne oldu, hayal gücünüze bırakacağım, ama öldüğünüzde, hayaleti görebileceğiniz ancak daha fazla yardımcı olamayacağınız mavi aydınlatmalı bir alemden eski arkadaşlarınızı gözlemleyebilir ve dinleyebilirsiniz.

Phasmophobia Full Torrent İndir Torrent İndir


Phasmophobia Full Torrent İndir Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64Bit
İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Minimum Specs are for VR, lower specs may work for Non-VR.
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64Bit
İşlemci: Intel i5-4590/AMD Ryzen 5 1500X or greater
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or greater
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Phasmophobia


Resim ve Videolar

Phasmophobia Full Torrent İndir  torrent oyun
Phasmophobia Full Torrent İndir  torrent oyun
Phasmophobia Full Torrent İndir  torrent oyun

Phasmophobia Full Torrent İndir İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.