Peaky Blinders: Mastermind

Peaky Blinders: Mastermind Torrent

Peaky Blinders: Mastermind torrent oyun indir

Peaky Blinders: Mastermind Oyun Açıklaması

Peaky Blinders: Mastermind; Netflix ve BBC’nin ödüllü dizisinden uyarlanan bir bulmaca-macera oyunudur.

1. Dünya Savaşı’nın hemen sonrasında Birmingham’a hoş geldiniz. Dizinin 1. Sezonunda yaşanan olayların hemen öncesinde geçen Peaky Blinders: Mastermind’da Shelby ailesinin kurduğu çetenin bir parçası olacaksınız. Ailesine karşı kurulan bir komployu ortaya çıkarıp düşmanlarının hain planını engelleyen Tommy’nin Peaky Blinders’ın beyni olma yolunda yükselişini izleyeceksiniz.

Kafasında üst düzey planlar yapabilen Tommy gibi siz de bu gücü kullanarak Tommy, Arthur, Polly gibi Shelby ailesinin ana üyelerini kontrol edeceksiniz. Planların sorunsuz işlemesi için akıl yorup karakterlerin ilerlemesini sıfırlayabilecek veya geri sarabileceksiniz. Böylece çetenin beyni olduğunuzu herkese göstereceksiniz.

Gittikçe daha da zorlaşan bulmacalarda en yüksek puanı alabilmek için gizliliği ustaca kullanın ve doğru karakterleri seçip yönlendirerek bulmacaları en kısa sürede tamamlayın.

DİZİYE SADIK SENARYO Tommy, Arthur, Polly, John, Ada ve Finn’i kontrol edin ve Garrison Barı, Charlie Strong’un Avlusu, Shelby Evi gibi diziden aşına olduğunuz birçok yeri ziyaret edin.

TOMMY’NİN YÜKSELİŞİ Çinli bir uyuşturucu satıcısının ölümü aileden birinin üzerine atılınca Tommy gerçeği ortaya çıkarmak için kolları sıvar. Çözdüğü her bulmacayla çetenin beyni olma yolunda ilerler.

ÇETENİN BEYNİ SİZ OLUN Tommy’nin üstün strateji becerisini kullanarak Shelby ailesindeki ana karakterleri kontrol edin ve herkesin eşzamanlı eylemlerini gerçekleştirin.

ZAMANIN İPLERİ ELİNİZDE Karakterlerin ilerlemeleri kronolojik sırada otomatik olarak kaydedilir. Planınızın eksiksiz işlemesi için olayları ister sıfırlayın ister ileri veya geri sarın.

GİZLİLİK VE STRATEJİ Gittikçe daha da zorlaşan bulmacaları kimseye görünmeden hızlıca çözmek zorundasınız. Kusursuz bir plan için en uygun karakter ve beceriyi seçip işe koyulun.

Peaky Blinders: Mastermind Torrent İndir


Peaky Blinders: Mastermind Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x64
İşlemci: Intel i5-760 (4*2800) or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Peaky Blinders: Mastermind torrent oyun
Peaky Blinders: Mastermind torrent oyun
Peaky Blinders: Mastermind torrent oyun

Peaky Blinders: Mastermind İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir