Pathologic 2

Pathologic 2 Torrent

Pathologic 2 torrent oyun indir

Pathologic 2 Oyun Açıklaması

Delirmekle, hayalin arasındaki ince çizgiyi görmeye hazırsanız, farklı bir ön inceleme yazısıyla karşınızdayız. Demo sürümüne göz attığımız Pathologic 2 isimli oyunda bizleri nelerin beklediğini çözümlemeye çalışacağız. Tabii bu arada kafayı yemememiz ve veba salgınına yakalanmamamız da gerekiyor. Dilerseniz fazla gerilmeden, ön inceleme yazımıza geçiş yapalım.

Pathologic 2 Pathologic 2, hikayeye bizi katarak korkutuyor Nasıl toparlamak gerekir, tam olarak bilemiyorum ama korku oyunu deyince aklınıza gelen örnekleri söyle bir masaya yatırın. Şahsen, özellikle korku oyunlarıyla haşır neşir olmadığımı belirteyim. Bir başka deyişle şimdiye kadar bir oyunu, yalnızca korku unsurları barındırıyor diye oynamadığımı söylemek isterim. Kaliteli ve sürükleyici bir video oyunu varsa karşımda, içerisindeki korku ögelerini onun ekstrası oluyordu. Peki, farklı deneyimler ile son olarak Pathologic 2 sonrasında hayatımda bir şeyler değişti mi? Bu soruya olan cevabım, hayır.

Yalnızca ön inceleme yazısını kaleme aldığım bu oyunun diğer deneyimlediğim korku temalı video oyunlarına göre farklı bir çizgisinin olduğunu söyleyebilirim. Bir kere bu oyuna dışardan bakıp; resimlerini görüp, videolarını izleyip, rahatlıkla bir açık dünya-FPS oyunu denebilir. Aslında hiç de öyle değil. Bir kere bu oyunun temelini aksiyon unsurları oluşturmuyor. Öyle bam güm etrafa düşmanlara saldırıp, etrafın canına okunacak yapımlardan sanmayın lütfen bu oyunu.

Pathologic 2 oyununun temelinde hikaye var. Kabus mu desem, korkutucu bir hayal mi, tam bilemiyorum ama oyunun başlangıcından itibaren demo süresince bu his insanın benliğini sarıyor. Her an bir saçmalıkla karşılaşmayı beklerken, hayatı normal seyrinde görmeye başlayabiliyoruz. Karmaşık bir yapıdan söz edebilirim ama bu karmaşa kesinlikle aksiyonla desteklenmiyor. Bu arada oyunda aksiyon, atıcılık gibi mekanikler yok mu, var ama bizim alıştığımız türden değil.

Pathologic 2 Delilikten birkaç gün sonrası Pathologic 2, bir kez daha yineleyeyim ki hikaye temelli bir yapım. 1990’lı yıllarda Adventure diye adlandırılan türün bir mensubu. Bu türün gelişmiş ve kendini bulunduğumuz zamana adapte etmiş yeni bir mensubu. Birinci kişi kamera açısıyla oynanan bu oyundaki ilerleyişimizi, gördüğümüz kişilerle kurduğumuz diyaloglar oluşturuyor. Demo boyunca, doğru soruyu sormalı, doğru hamleyi yapmalı ve doğru yanıtları vermemiz gerekiyor. Bu sözel oynanışa, rol yapma unsurları ve açık dünya mekanikleri destek veriyor.

Bahsettiğim rol yapma unsurları arasında, yazı boyunca söylediğim hikaye unsurlarını bir kenara koyun. Oyunun geneli zaten bu diyalog mekaniği üzerine inşa edilmiş vaziyette. Hani, bazı aksiyon oyunlarında savaşlar sonrasında, görev alırken bir kişiyle konuşmaya başlar, kısa konuşmanın bir yerinde söyleyeceklerinizi seçersiniz ve o oyuna vay be bu rol yapma oyunu olmuş derler ya. İşte o vay be diye haykırılan kısımlardan Pathologic 2 isimli yapımda ziyadesiyle bulunuyor.

Diğer rol yapma oyunu unsuru diye tabir edilen, eşya toplama, biriktirme ve gerektiği yerde bu eşyaları kullanma mekanikleriyle de istemediğimiz kadar karşılaşıyoruz. Girdiğimiz herhangi bir evin her hangi bir odasındaki herhangi bir çekmecede sürpriz biçimde eşyalar bulabiliriz. Bu eşyaları envanterimizin sınırına yerleştirirken bir strateji oluşturmak gerekiyor. Oyunun genelinde kullanılacak olan eşya ve iksileri envanterimizde kullanabiliyoruz. Uzun lafın kısası, değme rol yapma oyunlarında gördüğümüz unsurlar, fazlasıyla Pathologic 2 oyununda bulunmaktalar.

Pathologic 2

Pathologic 2 Torrent İndir


Pathologic 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: i3 (8/9 Generation) ~3 Ghz / Ryzen 5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated

Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: i7 ~3 Ghz / Ryzen 7
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated
İlave Notlar: Plays best when loaded from an SSD


Resim ve Videolar

Pathologic 2 torrent oyun
Pathologic 2 torrent oyun
Pathologic 2 torrent oyun

Pathologic 2 İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir