Outlaws of the Old West

Outlaws of the Old West Torrent

Outlaws of the Old West torrent oyun indir

Outlaws of the Old West Oyun Açıklaması

Rockstar Games’in Red Dead Redemption serisi gibi büyük popülerlerinden sonra bile, eski batının ayarı, oyunlarda sıklıkla kullandığınız bir şey değil. Ancak, geliştirici Virtual Basement’dan gelen Outlaws of the Old West ile bu çevrimiçi açık dünya hayatta kalma uzmanı, Vahşi Batı’nın zamansız konseptini benimsemeye farklı bir dönüş yapmayı hedefliyor. Açık dünyadaki yolculuğunuz boyunca, eski batının kanunsuz topraklarında hayatta kalabilmek için geniş ovaları ve karlı dağları keşfedebileceksiniz.

PC için 12 Mart’ta erken erişimde piyasaya sürülecek olan Outlaws of the Old West açık dünyaya çevreyi keşfedip, arama yaparak bulduğu kaynakları bir araya toplayacak 150’ye kadar oyuncu getiriyor. Oyun bilinen hayatta kalma oyunu modasındadır. Herkes kaynak çok az veya hiç kaynak olmadan başlar. Hayatta kalmak için gerekleri yavaşça edinmeniz gerekir. Eğer karakterinizin yiyecek ve su gibi temel ihtiyaçlarını karşılayamazsanız, o zaman ölümlerine çok hızlı bir şekilde cevap vereceklerdir ve ölüm sırasında üzerinizde olan herhangi bir şey, diğerlerinin alması için ücretsiz olacaktır. Tıpkı eski batıdaki gibi, doğadan ve ara sıra acımasız haydutlardan gelen tehditlerle veya sizin olanı isteyen iki kişiyle mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

İki yıldan uzun süredir geliştirilmekte olan Outlaws’ın çekirdek oyunu, hayatta kalma odaklı maceraların gideceği noktaya kadar tanıdık geliyor. Ama bunu diğer oyunlardan ayıran şey oyunun ayarının kendisidir.

Outlaws, hayatta kalma oyunlarını üstlenmesinde oldukça katı kurallar içeriyor. Yeterince kaynak edinebilir ve elementler uzun süre hayatta kalmak için yeterliyse, tecrübeli bir kurtulan olmak için kademeli olarak çalışırsanız size vahşi yaşamı daha fazla keşfetme imkânı verir. Sonunda, evler inşa etmek ve hatta küçük meslekler edinmek mümkün olur. Haydutlar, bazı kasaba halkı ve hatta altın madenlerinde toplanan madenciler gibi etrafta dolaşan NPC karakterleri olmasına rağmen karşılaşılacak etkileşimlerin çoğu diğer oyuncularla birliktedir. Partiler oluşturabilseniz ve hatta loncalar yaratabilseniz de, gerçek bir haydut olmak ve başkalarını soymak için hala özgürsünüzdür. Bununla birlikte, bunu yapmak, dünyadaki duruşunuzu etkileyecektir ve eğer yeterince kaosa neden olursanız, diğer oyuncular arkanıza büyük bir hedef çizebilir.

Hayatta kalma oyunu ve kaynak toplama konusundaki bu yoğun odaklanma ile, çevrimiçi oyunda mekaniği ve maddelendirme fazlasıyla parçalı olabilir. Örneğin, bir kement elde etmek için önce bitkilerin öncül materyaller olarak işlev görmesini sağlamanız gerekir, daha sonra işçiliği için bir çıkrık çarkına götürmeniz gerekir. Ve tabii ki, tüm bunları yapabilmeniz için önce çıkrıkların yedek ahşap malzemeden yapılması gerekecektir. Oyunda işçiliğin ne kadar derin olduğunu görmek ilginç; bu, hayatta kalma odaklı diğer oyunlardan biraz daha ileri gidiyor gibi.

Oyunun test alanı olarak görev yapan PC ile birlikte, perakende satışın tam sürümü PS4 ve Xbox One’a gelecek. Geliştiricilere göre erken erişim döneminde, topluluğa doğrudan bağlı olacaklar. Outlaws of the Old West’in eski batının zengin ve az kullanılmış ortamlarına nasıl etki edebileceğini ve çevrimiçi dünyasını nasıl geliştirebileceğini görmek ilginç olacak.

Outlaws of the Old West Torrent İndir


Outlaws of the Old West Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-4460 or AMD Ryzen 2400G
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 660 GTX or AMD Radeon 7850 HD series
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Quad Core i7 4770K or AMD Ryzen 5 2600X
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 970 GTX or AMD RX480
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Outlaws of the Old West torrent oyun
Outlaws of the Old West torrent oyun
Outlaws of the Old West torrent oyun

Outlaws of the Old West İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir