OneShot

OneShot Torrent

OneShot torrent oyun indir

OneShot Oyun Açıklaması

İnteraktif oyun denildiğinde aklınıza ne geliyor ? VR mı ? Garip hareketler yaparak bölüm geçtiğiniz Wii oyunları mı ? Sizi bir de OneShot’a alalım.

Başlamadan önce, Undertale seven arkadaşların okumasına gerek yok. Onlar koşarak almaya gidebilir. OneShot, Niko isimli bir kedinin kendisini karanlık bir dünyada bulması ile başlıyor. Uyandığı evde bir ampul bulan Niko’ya bu ampulün güneş olduğunu, kulenin tepesine çıkarmasını, aksi takdirde dünyanın yok olacağını söylüyorlar. Biraz klişe geliyor değil mi ? Ancak bu oyunda siz Niko değilsiniz. Siz bu dünyadaki insanların tanrısınız. Kendiniz olarak oynayacaksınız. Adınız Mete, Ali, Ece vs. ile size hitap edecekler ve Niko’ya macerasının sonuna ulaşması için yardım edeceksiniz. Karakterleri önemseyeceksiniz, en çok da Niko’yu önemseyeceksiniz.

Oyunun içindeki bulmacaları çözmek için kendi bilgisayarınızın dosyalarını açmanız, Niko’nun uykusu geldiğinde oyunu kapatmanız gerekecek. Ve bu oyun size oynadığınız her oyundan daha gerçekçi gelecek. 4. duvar darmadağın olurken bir pencereden oyunu oynadığınızı değil, en başta OneShot’ın bir oyun olmadığını göreceksiniz. Harika yazılmış senaryosu, iki normal ve bitirdikten sonra açacağınız asıl sonu ile OneShot deneyim etmeniz gereken ve her zaman aklınızın bir yerinde duracak olan müthiş bir macera.

OneShot Torrent İndir


OneShot Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows Vista or later
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 2.1 compatible
Önerilen: İşletim Sistemi:
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı:


Resim ve Videolar

OneShot torrent oyun
OneShot torrent oyun
OneShot torrent oyun

OneShot İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir