Nordic Warriors

Nordic Warriors Torrent

Nordic Warriors torrent oyun indir

Nordic Warriors Oyun Açıklaması

Yeni bir gerçek zamanlı strateji oyunu PC denilen İskandinav Savaşçıları. Oyun, uzak kuzeydeki ölümsüz ordulara karşı savaşan bir grup göçebe etrafında toplanıyor. Oyuncular, sadece ölümsüzlerin köydeki herkesi katlettiklerini bulmak için eve dönen Freya savaşçılarının rolünü üstlenirler. Bu iftira eyleminin ayakta kalamayacağına ve avlanamayacağına karar veriyorlar.

Mashmashu Studio’nun RTS unvanı, simyacılar, baltacılar, okçular, kalkan bakireler ve kılıç ustaları kullanarak 14 farklı seviyede savaşırken, oyuncuların kanlı bir maceraya çıktıklarını, her birinin kendi yetenekleri ve beceri setlerini kullandığını görecek.

Kendinizi, düşmüşler için intikam almak için Hel kapılarıyla savaşmak da dahil olmak üzere, kurgusal ve gerçek çeşitli Norse temalı ortamlarda savaşırken bulacaksınız.

Aşağıdaki ilk fragman ile kanlı oyunun nasıl olduğuna bir göz atabilirsiniz.

Yine de, ordulara Freya olarak komuta ettiğinizi fark ettim… bu yüzden sanırım siyahlarının olmaması ya da askerlerinizin saflarını dolduran “çeşitlilik” işe alımlarını telafi etme yolları.

Bu günlerde, düz, beyaz İskandinav askerlerinden sorumlu, sert, düz, beyaz bir İskandinav komutanı olarak oynadığınız bir oyuna sahip olamıyorsunuz gibi görünüyor.

Liron Peer veya Roman Levin, Sosyal Adalet kalabalığından herhangi bir uyandırma puanı kazanacaklarını düşünürlerse, bunu da paketleyebilirler çünkü bu asla olmayacak. Heck, tanıtım sanatı İskandinav Savaşçıları Freya’nın bikini üstü ve kürk palto giyen güzel bir kızıl saçlı olduğu ve trim belini ve kollarını açığa çıkardığı için Sosyal Adalet kalabalığı için çok fazla olurdu. ResetEra’daki bazı gecikmeler, Twitter veya Reddit’i çıkardıkları her tür yozlaşmış Liberal lingoyu kullanarak “sorunlu” veya böyle saçmalık giydiğinden şikayet ediyordu.

Nordic Warriors Torrent İndir


Nordic Warriors Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i3 4th Generation or Similar
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Shader Model 5 Compatible with 2GB of VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: This game is not optimized for monitors with 4:3 aspect ratio and some features might not display correctly.
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7 6th Generation or Similar/Better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Shader Model 5 Compatible with 4GB of VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: This game is not optimized for monitors with 4:3 aspect ratio and some features might not display correctly.


Resim ve Videolar

Nordic Warriors torrent oyun
Nordic Warriors torrent oyun
Nordic Warriors torrent oyun


Nordic Warriors İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir