Noita

Noita Torrent

Noita torrent oyun indir

Noita Oyun Açıklaması

16 saatlik oyun deneyiminden sonra yazıyorum. Oyun mekaniği, büyü ve asa sistemi pixel oyun severlerinin çok hoşuna gidecektir. Oyuna başlayınca elimize 1 tane magic bolt ateşleyen asa, bomba bırakan asa ve Yeni güncelleme ile beraber 1 tane de iksir şişesi içinde su veriyorlar (Su deyip geçmeyin hayat kurtarıyor). İlk girdiğimiz yer maden. Düşmanları öldürüp, altın toplayıp, Etrafta farklı özellikte ve büyü içeren asa ve iksir şişelerini toplayıp checkpoint diyebileceğimiz bir yere kadar ilerliyoruz. İşin güzel yanı burada başlıyor çünkü checkpoint yerinde asalarımızın içindeki büyüleri çıkarabiliyor ve yerine satın aldığımız ya da başka asadan çıkardığımız büyüleri koyabiliyoruz bu şekilde kendimize özgü combosu olan asa yaratabiliyoruz. Tabi asaların kendi özellikleri de var. Ateş hızı, mana kapasitesi, büyü slotu sayısı, mana dolma hızı vs. Checkpoint yerinde de 1 tane özellik seçebiliyoruz ve bu şekilde ilerliyor. Kötü yanı ise asaların büyülerini sadece checkpoint yerinde değiştirebilmemiz ama istediğin yerde değiştirmeni sağlayan bir özellik de var. Bazı büyüler sınırlı sayıda kullanılabiliniyor. Oyun başında verilen bomba 3 kez mesela. Chechpointe gidince büyüyü fulleyen bir taş var.

Oyunun haritası geniş denilebilir. Halen gitmediğim çok yer var ve hala oyunu bitiremedim çünkü ölmek çok kolay. Kendimi kaç kere öldürdüğümü ben bile bilmiyorum. Bilgisayarım pek iyi değil ve önceden etrafta çok patlama ve alev olunca fena kasmaya başlıyordu ama son güncellemeyle baya iyileşti bu durum. Oyunda canavar sayısı çeşitli diyebilirim. Güzel kısımları mesela uçan acid bolt atan bir canavar var, onu büyü ile vurunca vurduğumuz yerinden asit fışkırmaya başlıyor ve etrafa saçılıyor. Aynı şekilde bazı alev canavarlarından lav fışkırıyor. Tabi kan fışkıran da var. Bunlar etrafa ve üzerimize saçılınca bizi etkiliyor. Örneğin kana bulanırsak yanmaya karşı dayanım kazanıyor ve kritik vurma şansımız artıyor. Alev alınca üzerimize su vb. şeyler sıkarak söndürebiliyoruz. Yağmur yağdıran büyüler falanda var. Etrafta bu gibi bir sürü sıvı, iksir var. Bunları kendi lehimize de kullanabiliyoruz ve bu tarz şeyler oyunda çok yönlü bir savaşma deneyimi sağlıyor.

Oyunu güncellemelerle düzeltiyorlar hala baya eksiği var bence. Haritanın olmaması ya da crash vermesi buglar olması gibi. Ama almaya değer mi derseniz bence değer. 2 kişilik olabilseydi efsane olurdu. Genel olarak oynaması zevkli ama sürekli ölmek can sıkabilir. Gerçi artık sanatsal ölmeye başladım. Oyunu oynarsanız demek istediğimi anlarsınız.

Noita Torrent İndir


Noita Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8/8.1, 10
İşlemci: Dual Core CPU, Intel i5 or better
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512MB VRAM, OpenGL 3.0 support
Depolama: 1600 MB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8/8.1, 10
İşlemci: The more cores the better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1024MB VRAM, OpenGL 3.0 support
Depolama: 2500 MB kullanılabilir alan


Resim ve Videolar

Noita torrent oyun
Noita torrent oyun
Noita torrent oyun

Noita İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir