No Straight Roads Full Torrent indir

No Straight Roads Full Torrent indir Torrent

No Straight Roads Full Torrent indir torrent oyun indir

No Straight Roads Full Torrent indir Oyun Açıklaması

Wan Hazmer (Final Fantasy XV) ve Daim Dziauddin’in (Street Fighter V) yarattığı muhteşem aksiyon-macera oyunu NO STRAIGHT ROADS’ta kendi rock grubunu kur ve EDM imparatorluğuna son ver!

Müthiş müzikler ile ritim yüklü üçüncü şahıs savaş aksiyonunu bir araya getiren bu heyecan dolu macerada, Vinyl City’yi keşfet ve ‘NSR’nin baskıcı EDM imparatorluğuna karşı mücadele et!

Temel özellikleri:

• Vinyl City’yi keşfet, gerçeküstü karakterlerle tanış, müzik devrimine öncülük ederek EDM imparatorluğuna son ver! • Aksiyon yüklü tek oyuncu modunda kendi başına yıldızlaş veya yerel koop modunda bir arkadaşınla yan yana oyna. • Bunk Bed Junction’ın üyeleri Mayday ve Zuke olarak, her birinin kendilerine özgü müzik esaslı silah ve saldırılarını kullan, bu ritim yüklü üçüncü şahıs savaşına hükmet. • Pop-tastik bir erkek grubu, dünyayı sallayan bir DJ, çocuk bir piyano dehası ve benzeri, çeşitli müzik türlerinden megastarları alt ederek rock müziği tekrar zirveye taşı. • Rock için savaş! Yepyeni müthiş hareketler öğren, yeteneklerini geliştir ve müziğin gücünü kullanarak sahne aksesuarlarını silaha çevir. • Falk Au Yeong, Andy Tunstall, Funk Fiction, James Landino, Masahiro “Godspeed” Aoki, Az Samad, Clyde Rabatel ve Video Game Orchestra gibi pek çok müzisyenin imzası bulunan muhteşem, dinamik oyun müziklerini keşfet.

No Straight Roads Full Torrent indir Torrent İndir


No Straight Roads Full Torrent indir Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel i5-3570 / AMD FX-8350
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 680 / AMD Radeon HD 7970
Sabit Disk: 25 GB Depolama Alanı
No Straight Roads

Resim ve Videolar

No Straight Roads Full Torrent indir torrent oyun
No Straight Roads Full Torrent indir torrent oyun
No Straight Roads Full Torrent indir torrent oyun


No Straight Roads Full Torrent indir İndirme Linkleri

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir