Narcos: Rise of the Cartels

Narcos: Rise of the Cartels Torrent

Narcos: Rise of the Cartels torrent oyun indir

Narcos: Rise of the Cartels Oyun Açıklaması

80’lerin Kolombiya’sına hoş geldiniz. El Patrón’un imparatorluğunun ateşi çoktan yakıldı, etkisi sınırları aştı ve hızla büyüyor. Her yere nüfuz ve yozlaşma hakim; polisler, muhafızlar, politikacılar ve diğer herkes Medellín Kartelinin avucunun içinde ve Amerika en sonunda bir şeyler yapmaya karar verdi.

Narcos: Rise of the Cartels, Netflix’in popüler dizisinin hikayesini, El Patrón’un yükselişini ve düşüşünü anlatıyor. Tarafınızı seçin; ya narkotikle ya da kartelle çalışın. Dizideki mekanları keşfedin, dünyayı etkileyen olaylarda ve uyuşturucu savaşlarının seyrini belirleyen önemli mücadelelerde rol oynayın.

Çeşitli sınıf tabanlı rollerle takımınızı kurun, başrol karakterlerine katılın, becerilerinizi geliştirin ve gaddarlık dolu bu sıralı tabanlı oyundaki savaşlarda yerinizi alın. Unutmayın, her hareketinizin neticeleri olacak.

Gümüş… veya Kurşun

 • POPÜLER NETFLIX DİZİSİNDEN UYARLANDI Bu Narcos deneyimi orijinalliği ve El Mexicano, Murphy, Peña ve Primo gibi ikonik karakterlere dayanıyor. Her “lider”, savaşı değiştirebilecek avantajlar sunuyor.
 • HIZLI STRATEJİK SAVAŞLAR Narcos: Rise of the Cartels, sıra tabanlı strateji savaşlarını bambaşka bir düzeye çıkarıyor; birimler art arda bağımsız hareket edebilme yeteneğine sahip ya da bir turda birden fazla hareket gerçekleştirebiliyor, yani oyunun hızı asla düşmüyor. Hamlelerinizi akıllıca planlarken dikkatli olmalısınız, çünkü her hareketinizin neticeleri olacak.
 • HER SAVAŞIN İKİ TARAFI VARDIR İki benzersiz mücadele içeren Narcos: Rise of the Cartels, savaşı iki tarafından gözünden de görmenize imkan veriyor. Narkotikle işbirliği yaparak uyuşturucu imparatorluğunu yıkmak için Steve Murphy ile aynı safta çarpışın ya da uyuşturucu kaçakçıları ile birlikte olarak her yerde gözü olan El Patrón’un emri altında bir imparatorluk inşa etmek, onu büyütmek ve genişletmek için çalışın.
 • KARŞILIK VE ÖLDÜRÜCÜ ATIŞ Yenilikçi oyun mekaniği, düşmanlarla doğrudan çatışmaya girmek için birimlerinizin üçüncü şahıs kontrolünü ele almanıza imkan tanıyarak en uygun anlarda kritik hasarlar verme fırsatı sunuyor ve böylece bu sıra tabanlı oyun heyecanını asla kaybetmiyor.
 • Narcos: Rise of the Cartels Torrent İndir


  Narcos: Rise of the Cartels Sistem Gereksinimleri

  Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
  İşlemci: Intel Core i3-2100 (2 * 3100) OR AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) OR equivalent
  Bellek: 4 GB RAM
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti (1024 MB) OR AMD Radeon HD 6850 (1024 MB) OR equivalent
  Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  İlave Notlar: Low Preset + 30FPS+
  Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
  İşlemci: Intel Core i5-6600K (4 * 3500) OR AMD Ryzen 5 1500X (4 * 3500) OR equivalent
  Bellek: 8 GB RAM
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 (4096 MB) OR AMD Radeon R9 380 (2048 MB)
  Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  İlave Notlar: High Preset + 60FPS


  Resim ve Videolar

  Narcos: Rise of the Cartels torrent oyun
  Narcos: Rise of the Cartels torrent oyun
  Narcos: Rise of the Cartels torrent oyun


  Narcos: Rise of the Cartels İndirme Linkleri

  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir